Blog

2019 Yılında En Fazla Aranan 3 Yetenek!

2019 Yılında En Çok Talep Edilen 3 Beceri!

2019'daki eğrinin önünde kalmak istiyorsanız, bu üç beceri 2019'un LinkedIn'in En Çok Talep Edilen Becerileri'ne göre talepte yüksek. Bilgisayarla ilgili becerilerin yüksek talep gördüğü teknoloji çağında, analitik düşüncenin önemi yok sayılmak.

Sadece yakın gelecekte ilerleyebilecek olan teknolojik evrime rağmen, karar vermenin özü halen yüksek talep görecektir. Karar verme yeteneği veya karar verme stratejisi, hızlı tempolu bir dünyada kararların uygulanmasında çok önemli olacaktır.

Lider, kritik zamanlarda iyi kararlar alabilen, en son söyleyebilecek krizdir. Karar risk alma yeteneği ve acil durumlar için bir plan gerektiriyor. Bir liderin, bir kriz döneminde RACI (sorumlu, hesap verebilir, danışılan ve bildirilen) matrisini uygulama yeteneği, ilgili kuruluşlardaki departmanların optimum şekilde çalışmasını sağlar.

Aşağıdakiler 2019 tarihli LinkedIn raporuna göre talep edilen ilk 3 beceridir.

2019 Yılında En Fazla Aranan 3 Yetenek!

 


3- Analitik Düşünme
Liderlerin önemli, stratejik kararları almak ve uygulamak için sahip olmaları gereken bir beceri. Bu beceri gelecekteki optimum sonuçlarla sonuçlanan karar verme stratejilerini öğretir.

 


2- Yapay Zeka
Makine Öğrenmesi, Sınıflandırma Modellemesi, AI, gelecekteki herhangi bir teknoloji alanının özü olacak. Gündelik faaliyetlerde, makineler insanların yerini alacak ve görevlerini veri öncesi beslemeli yapay zekaya dayanarak yerine getireceklerdir.

 


1- Bulut Bilişim
Cloud computing, sistem güvenliğini bir üst seviyeye taşıdı. Sunucular için% 99,99 çalışma süresi ile bulut bilişim, bir sektörün büyümesine neden olan maksimum üretkenlik sağlar.

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..