Blog

Atatürk'ün anmak için hazırlanmış 4 etkili reklam filmi

Atatürk'ü Anmak Adına Hazırlanmış Kalbe Dokunan 4 Reklam Filmi!

Ülkemizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün bedenen aramızdan ayrılışının 80. yılı vesilesiyle bu değerli gün için bazı firmaların ve markaların reklam çalışmaları söz konusu oldu. Ve bu reklamların birçoğu ciddi anlamda ince düşünülmüş ve bir o kadar da kalbe dokunacak şekilde yapılmış ki bu ülkenin insanları olarak duygularımıza tercüman olmuşlardır.

10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü için , markaların gerçekleştirmiş oldukları bu çalışmalar sosyal medyada ve çeşitli kanallarda büyük beğeni ile paylaşıldı. İşte o en fazla beğenilen ve bir o kadar da paylaşılan dört 10 Kasım videosu!

 


1- Volkswagen Doğuş Finans  #durbirdakika

Volkswagen Doğuş Finans, bu yıl 10 Kasım için #durbirdakika etiketiyle karşımıza çıktı ve bu reklam filmi oldukça fazla beğeni aldı.

2- Türkiye İş Bankası

Türkiye İş Bankası da Atatürk'ün video görüntülerinden hazırlanmış bir reklam filmi ile birlikte , Atatürk tarafından kurulmuş bir banka olmanın verdiği sorumluluğun ve gururun farkında olduğunu anlatan bir görsel sunmuş.


 

3) Koç Holding  #SeniSevmekNeGüzel

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Koç Holding beklentisi olanları şaşırtmayıp yine milyonların kalbine dokunmayı başardı. Onun haricinde #SeniSevmekNeGüzel adlı etiket (hashtag) çalışması ile birlikte yeni bir akım başlatmış oldu.

4- Kiğılı #AynıGünAynıDakika

Kiğılı, Mustafa Kemal Atatürk’ün önünde düğmelerini ilikleyen bir çalışma mantığı ile yola çıkmış ve 8 kasım tarihinde yayınladıkları ilk videonun ardından bugüne ithafen de bir paylaşım yaparak tüm mecralarda en fazla konuşulan ve bir o kadar da paylaşılan video olmuştur.


Halka ilişkiler ve reklamcılık hakkında bilgi almak için tıklayınız!

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..