Blog

Avengers: end game sinemalara girdi ve olay oldu!

Avengers: End Game Sinemalara Girdi ve Olay Oldu!

Marvel'ın dört gözle beklenen filmi Avengers: End Game (Yenilmezler: Son Oyun) sinemalarda ve bilet bulmak neredeyse imkansız.

Avengers: Sonsuzluk Savaşı filminde birçok arkadaşlarını yitirmişler ve paramparça olmuş olan Yenilmezlerimiz için son oyunu oynama zamanı geldi. Zira Thanos elinde topladığı güçlerle istediklerini yapma konusunda kararlı.Eminiz ki sizler de bu soruları merak ediyorsunuzdur; bir önceki macerada alt edemedikleri Thanos'u nasıl yenmeyi düşünüyorlar? Ekip arkadaşları geri gelecek mi? ya da geriye kalan gruptan eksilmeler olacak mı? 

Yenilenen kadroda fragmanlardan da gördüğümüz üzere solo filmiyle olay yaratan Captain Marvel'ın olması bekleniyor ki Sonsuzluk Savaşı filminin sonunda Nick Fury'e ait çağrı cihazında zaten bunu gördmüştük. Öte yandan Ant-Man de olaya dahil olacak ve eskisinden daha öfkeli, son şansı kalmış olan Yenilmezlerimiz bakalım ne yapacak?

Ümit ediyoruz ki Çizgi romanlarda yer aldığı gibi bir son oyun gerçekleşmez.

Hadi gelin film oyuncularını yakından tanıyalım!

 Avengers: End Game oyuncuları hangi üniversitelerden mezun?

Robert Downey Jr.

Avengers: End Game Sinemalara Girdi ve Olay Oldu! 1

Filmin Iron Man'i (Demir Adam) ve belki de tüm zamanların en sevilen aktörlerinden bir tanesi. Kendisini bu listede mutlaka arayacağınızı biliyorduk fakat Robert Downey Jr. lise eğitiminin ardından üniversite konusunda bir adım atmamış. Daha sonra oyunculuk eğitimi almış fakat bu da sadece bireysel bir eğitim olmuş.

Chris Evans

captain america
Kaptan Amerika rolü ile karşımızda olan Chris Evans yakışıklılığı ile bir nebze kendine destek bulmuş olsa da New York Üniversitesi Oyunculuk Bölümü'nü dereceyle bitirmiş bir isimdir. 

Chris Hemsworth
Avengers: End Game Sinemalara Girdi ve Olay Oldu! 2
Tanrı-Adam olarak tabir edilen Odin'in oğlu Thor karakterini uzun yıllardır başarı ile canlandıran Avustralya'lı oyuncu Chris Hemsworth tıpkı diğer kardeşleri gibi oyunculuk ve modellik eğitimi almıştır. Screenwise akademisinden mezun olmuş ve 2005 yılında ilk olarak karşımıza çıkmıştır.

Scarlett Johansson
Avengers: End Game Sinemalara Girdi ve Olay Oldu! 3
Uzun yıllardır Hollywood'un en güzel kadınları arasında belirtilen ve Marvel karakterlerinden Black Widow (Karadul) ile özdeşleşmiştir. Güzel oyuncu Lee Strasberg Film Okulu'ndan mezun olmuştur. Daha sonra da çocuk gelişimi eğitimi de almıştır.


Benedict Cumberbatch
Avengers: End Game Sinemalara Girdi ve Olay Oldu! 4
Sherlock karakteri ile sevdiğimiz Marvel evreninde ise Doctor Strange olarak karşımıza çıkan Benedict Cumberbatch Manchester Üniversitesi sahne sanatları mezunu ve ek olarak işletme konusunda da eğitim almıştır.

 Mark Ruffalo
Avengers: End Game Sinemalara Girdi ve Olay Oldu! 5
Hulk karakterini canlandıran fakat oynadığı her filmde kendisine hayran bırakmayı başaran efsane oyuncu Mark Ruffalo Stella Adler Studio Of Acting isimli konservatuardan mezun olmuştur. Kendisi aynı zamanda şan dersleri de almış olduğu için şarkı söyleme konusunda da oldukça başarılı.

Filmin kadrosu o kadar kalabalık ki gerçekten de çok fazla isme yer vermek mümkün oldu. Umarız eğlenmenize sebep olmuş oluruz.Brie Larson 
Avengers: End Game sinemalara girdi olay oldu! 7
Carol Danvers, yani Captain Marvel olarak karşımıza çıkan yeni kahramanımız Brie Larson. Son dönemin en beğenilen oyuncularından biri olan Larson , zaman içerisinde adından sıkça söz ettirecek gibi. kendisi Amerika Konservatuar Tiyatrosu mezunu

 Jeremy Renner
Jeremy renner avengers end game

Filmde Hawkeye karakterine hayat veren usta oyuncu Jeremy Renner Modesto Junior College mezunu, ek olarak oyunculuk kursunda eğitim de almış.Paul Rudd
Avengers: end game sinemalara girdi ve olay oldu! 9

Filmin mizahi yönü en gelişmiş karakterlerinden bir tanesi olan ve bir türlü bir kalıba sığdırılamayan süper kahramanlarından bir tanesi Ant Man'e hayat veren Paul Rudd Kansas Üniversitesi mezunu. Kendisi oyunculuk kariyerine adım atmadan önce çok başarılı bir Anchorman (Haber bülteni sunucusu) idi.

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..