Blog

Bugünün Trendi, Geleceğin Zirvesi İTÜ'de

Bugünün Trendi, Geleceğin Zirvesi İTÜ'de

Gençler!

İTÜ Yatırım Kulübü sizleri bir etkinliğe davet ediyor. Çünkü bu Geleceğin Zirvesi ve bugünün gençleri, yarınların mimarıdır !

İşte detaylar;


Bu, o sizin bildiğiniz zirvelerden değil! Trendler Zirvesi, klasik zirve anlayışının kalıplarını yıkıp sizleri çok farklı bir dünyaya götürüyor.

İTÜ Yatırım Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik 14-15 Aralık tarihlerinde Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek.

bugunun-trendi-gelecegin-zirvesi-itude

Her sene bambaşka konuları ele alarak üniversite öğrencilerinin, gelişen dünya ile birlikte çağa ayak uydurmalarına imkan sağlayan Trendler Zirvesi, bu yıl dijital dönüşüm ve dijital meslekler konularıyla sizleri trendleri yakalamanız için çağırıyor! Bu sene ikincisi düzenlenecek olan etkinlik, 14-15 Aralık tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi’nde gerçekleşecek. Alanında uzman konuşmacılar, birbirinden eğlenceli söyleşiler ile gerçekleşecek olan zirveye bin 5 yüz öğrenci katılımı bekleniyor. 

Dijital dönüşümün öncülerindenDr. Sertaç Doğanay, Medya’nın Dijitalleşmesi konusuyla Star TV, Puhutv, NTV ve İnfina Yazılım Kurucu Ortağı Burak Arslanpay’ın katılımıyla birlikte PintiPanda, Base42 söyleşileriyle sizleri davet ediyor.


Yer: İTÜ Maçka Kampüsü Mustafa Kemal Amfisi

Etkinlik Başlangıç Tarihi: 14 Aralık 2018 saat 11:00

Gelişmelerden haberdar olmak ve kayıt için : www.trendlerzirvesi.com

Yukarıda belirtilenler dahilinde yeterince bilgi aldığınızı umuyoruz. Sizler için bu tür organizasyonların ehemmiyetini belirtmek isteriz ki o da kesinlikle çok fazladır. Çünkü her geçen gün biraz daha farklılaşan ve pratikleşmesi öngörülen unsurlara hızlı bir şekilde adapte olmak sizlere büyük avantaj sağlayacaktır.

Dijitalleşmek, doğru zamanlamada sizlere çok fazla şey katabilir.

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..