Blog

Daha İyi Rehberlik İçin İç Bilgeliğinizle Bağlantı Kurmanın 6 Yolu!

Daha İyi Rehberlik İçin İç Bilgeliğinizle Bağlantı Kurmanın 6 Yolu!

Kendinizi yarış dışında hissettiğiniz günler olmasına rağmen, ruh haliniz düşük ve her şey yanlış yolda çalışıyor gibi görünüyor olabilir. Fakat yine de özünüzden kopmayı tercih etmezsiniz.

Geçmiş ve gelecek arasında zıplayarak, aşırı bir zihinsel konuşmaya karışırsınız ve hem yaşamın hem de ortaya çıkan duygulara direnir. Bağlı olmanın, duyguları aşmaktan, esasen her zaman mutlu hissetmek anlamına geldiğini düşünebilirsiniz. Ama gerçekte, özünüzü yönlendirebilir ve kaçmak, yargılamak veya hatta herhangi bir anlam aramak zorunda kalmadan duygularınızı hissedebilirsiniz.

İçsel bilgeliğinize bağlanma yolları şunlardır:
Daha İyi Rehberlik İçin İç Bilgeliğinizle Bağlantı Kurmanın 6 Yolu! 1

1- Diğer duyulara dikkat edin

İçsel bilgelikten gelen mesajlar genellikle etrafındaki normal konuşmadan daha sessizdir. Bu, gerekli hassasiyeti geliştirmek için rahatlatıcı teknikler kullanarak diğer duyulara dikkat etmenizin sebebidir. Tüm duyularınızı anlamak, içsel bilgeliğinizle daha iyi bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır.
 


2- Hayallerinize dikkat edin

Bazen bilişsel zihin meşgul olduğunda, bilinçaltı zihninizi geçersiz kılabilir ve bilinçaltı zihnin genişlemesini zorlaştırabilir. Öte yandan, uyurken, bilinçdışı zihin için birçok yeni olasılık açılır ve kendini rüya şeklinde ortaya çıkarır.
 


3- Yaratıcı olmak

Yaratıcı zihniniz ayrıca özellikle çizim, şarkı söyleme, yazma, vb. Şeklinde serbest dolaşıma izin verdiğinizde içsel bilgeliğe bağlanmanıza yardımcı olur. Bu, zihninizin analitik yönünü geçmenin ve bunu yapmanın bir yoludur; enerjilerinize, hislerinize ve tüm hislerinize bağlı olursunuz.
 


4- Geçmişinizi hatırlayın

Bazen, içsel bilgeliğinize bağlanmak için geçmiş olumsuz deneyimleri hatırlamanız gerekir. Bununla ilgili sahip olduğun bağırsak hissi, bir şeyin doğru olmadığını gösterir. Kendinizle konuşursanız, çok fazla ayrıntıyı ve deneyimi nasıl hissettiğinizi hatırlayabilirsiniz. Onlarla ne kadar çok bağlantı kurarsanız, bir dahaki sefere bu tür olayları anlamanız daha olasıdır.
 


5- Yavaşlayın

İçsel bilgeliğinize bağlanmak için yavaşlamak çok önemlidir. Çok meşgulken hassas duygulara dikkat etmek zordur, bu nedenle herhangi bir plan yapmadan bir gün rahatça geçirin. Zihninize daha fazla netlik getirmeye yardımcı olacaktır.
 


6- Kendinize karşı nazik olun

Size ne kadar yıkıcı gelse de sezgisel bir önsezi aldığınızda kendinizi sevmelisiniz. İçten gelen mesajlara nezaket ve merakla dikkat edin.

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..