Blog

Detective Pikachu Geliyor!

Detective Pikachu Geliyor!

90'lı yıllarında ortasında hayatımıza giren ve bir anda ortalığı kasıp kavuran çizgi seri Pokemon'un filmi olarak tanımlayabileceğimiz bol animasyonlu , yıldız oyun kadrosuna sahip filmi "Detective Pikachu" için ikinci ve geniş bir fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanda görüldüğü üzere sevimli dostumuz yalnız değil ve en güçlüsünden en esrarengizine kadar birçok Pokemon'u filmde görecek gibiyiz. 


Film kadrosu konusunda belki de en büyük sansasyonu Pikachu'yu seslendirecek kişinin başarılı oyuncu Ryan Reynolds'un seslendireceği konusuydu. Ardından birçok ünlü ismin kadroda olduğu açıklandı ve en son bombayı da Pop ve R&B'nin sevilen ismi Kosovalı şarkıcı Rita Ora'nın da patlatması ile filme olan ilgi oldukça arttı. Elbette hepimiz merakla bekliyoruz, peki kadroda kimler var ve eğitim geçmişleri neler bilmek istemez miydiniz?

Detective Pikachu Filmi Oyuncu Kadrosu

1-  Justice Smith 
Justice smith detective pikachu
Filmde Tim Goodman' hayat verecek olan genç oyuncu Orange County School of the Arts mezunu.


 2- Kathryn Newton
kathryn newton detective pikachu
Big Little Lies'tan da tanınan Newton ise Lucy Stevens karakteri ile karşımıza çıakcak ve Notre Dame High School mezunu, şu anda da oyunculuk eğitimi alıyor.


 3-  Ken Watanabe
ken watanabe
Tecrübeli aktör Watanabe'nin Son Samuray performansı hala akıllarda. Burada ise kendisini Detective Yoshida olarak izleyeceğiz. Kendisi Yale İşletme ve School of Arts mezunu.


 4-Karan Soni
karan soni
Karan Soni , Deadpool'un vasıfsız ama bir o kadar gözü kara arkadaşı Dopinder olarak herkese kendini sevdirmişti ki bu filmde de Reynolds ile birlikte. Yetenekli oyuncu, Massman Theatre (DRC) - USC School of Dramatic Arts mezunu.


 6- Rita Ora
rita ora
Güzel şarkıcının rolü film için sır gibi saklanıyor. Başarılı isim Sylvia Young Theatre School mezunu 

 
7- Ryan Reynolds
ryan reynolds
Ve karşınızda Detective Pikachu, bir kez daha kendisini bir maskot gibi izleyeceğiz ama yine de seslendirmesi de bizlere iyi gelecek gibi. Kwantlen Politeknik Üniversitesi'nde öğrencidir.

 Filmin yeni fragmanını da meraklıları için aşağıya bırakıyoruz!

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..