Blog

Eczacılık Okumak için 5 Neden?

Eczacılık Okumak için 5 Neden?

Farmakoloji veya Eczacılık derecesi almak için en önemli 7 neden:

Eczacılık Okumak için 7 Neden? 1

1- Modern ve uygulanabilir

Günümüzde üniversitelerde sunulan derslerinin bir kısmı, yeni tıbbi ilaçların araştırılması ve araştırılmasından daha modern uygulamaları vardır. Farmakoloji mezunları bu ülkenin üretiminin büyük bir kısmını iş gücü olarak oluşturuyor ve şu anda iş piyasasında abonelikten çıkması ender bir sektör.


2- Mezun Beklentileri

Mezun Beklentileriniz sıralaması genellikle % 60-70 civarında bir ortalama tutturur. Yani lisans derecesini tamamladıktan sonra profesyonel düzeyde istihdamda bulunuyorsunuz ya da daha fazla öğrenim görüyorsunuz.
 


Eczacılık Okumak için 7 Neden? 2
3- Endüstride çalışmak

Farmakoloji ve Eczacılık derslerinin çoğu dört yıldır sürmektedir ve büyük ilaç şirketleri için çalışan gerçek dünya deneyimi sunmaktadır. 

 


Eczacılık Okumak için 7 Neden? 3
4- Para

Farmakoloji ve Eczacılık okumanın en önemli faydalarından biri finansaldır. Başlangıç ​​maaşları, tüm sanayi sektörlerinde en iyiler arasındadır. Arz talebinin tükenmesi ile birlikte, en azından yüksek lisans maaşları için ulusal ortalama etrafında bir şey bekleyin.
 


5- Sosyal yön

Bu dereceler, tıp fakültelerinde olduğu gibi, sizi çoğu zaman gerçek insanlarla temas ettirir. Bu nedenle, aranızdaki sosyalistler bu dereceden hoşlanacak - herhangi biriyle tanışabilirsiniz.

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..