Blog

Ekonomi Okumak için 8 Geçerli Sebep

Ekonomi Okumak için 8 Geçerli Sebep

Bu alanda bir derece düşünen, ancak daha inandırıcı olması gerekenler için, Komple Üniversite Rehberi uzmanlığını sunar. Bir Ekonomi derecesi okumak için sekiz zorlayıcı sebep:

Ekonomi Okumak için 8 Geçerli Sebep 1


1- Mükemmel lisansüstü adayları

Ekonomi konusundaki lig tablosumuza bir göz atın, mezun adayları sütununu okuyun ve ekonomi öğrencilerinin mezun olduktan sonra altı ay içinde profesyonel istihdam kazanma şansına sahip olduklarını göreceksiniz. Ekonomi için ilk on üniversite, neredeyse% 90 veya daha fazla bir puana sahip.


2- Lisansüstü maaş avantajı

2017 yılında, Ekonomi, profesyonel mesleklerden mezun olanların, profesyonel olmayan mesleklerden ortalama 9,821 £ daha fazla kazandıklarından, profesyonel prim için sıralamada ikinci sırayı aldı.


3- Ekonomi ve dünya

Ekonomi, hayatımızın hemen hemen her alanında var olan tamamen çevremizdir. Konuyu incelemek, öğrencilere dünyayı ve onun iç işleyişini genel bir bakış açısı kazandırır. Öğrenciler, ortalama yaşam standartlarının neden ülkeler içinde ve ülkeler arasında bu kadar geniş çeşitlilik gösterdiğine dair mal ve hizmetlerin fiyatını belirleyenlerden her şeyi öğrenir.


Ekonomi Okumak için 8 Geçerli Sebep 2

4- Kombine kurslar

İktisat hayatımızın her bir parçasını kapsıyorsa, konunun diğerlerini bu kadar iyi tamamladığı sonucudur. Birçok üniversite çift onur derecesi sunar, böylece öğrenciler ekonomi derecelerini başka bir tutku ya da ilgi ile birleştirebilirler.


5- Modül Çeşitleri

Ekonominin yaşamın her kesiminde bir etkisi vardır ve üniversitelerin bu durumu yansıtmak için çok çeşitli modüller sunmasını sağlaması doğrudur. Kamu politikasından çevre ekonomisine kadar her şeyi çalışıyor olabilirsiniz.


6- Uluslararası çeşitli kohort

İngiltere üniversitelerinde iktisat eğitiminin kalitesi, yurtdışından gelen çok sayıda öğrenciyi çekmektedir. Aslında, en çok sayıda uluslararası öğrenciden yararlanan işletme ve yönetim derecelerimizdir. Rakam, bir sonraki en yüksek konu grubunun iki katından fazla.


7- Gerçek hayat uygulaması

İktisat derecelerine ilişkin vaka temelli öğrenme vurgusu, teorinin gerçek dünyadaki uygulamalara nasıl sahip olduğunu görmeyi gerçekten kolaylaştırıyor, özellikle de küresel piyasaların son zamanlardaki oynaklığı dikkate alındığında. Birçok üniversite, okurken bir yandan endüstride bir yıl boyunca çalışma dünyasında öğrenmeyi uygulama fırsatı da sunmaktadır. İşte incelemeniz için Ekonomi sandviç kurslarının bir listesi.


8- Bağımsızlık

Ekonomi öğrencileri öğrenme zamanlarının çoğunu bağımsız çalışmalara ayırır. Bu, insanların kendi gelişimleri için sorumluluk almaları ve tersine katkıları olması beklenen gerçek dünyada yaşam için onları donatıyor.

 

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..