Blog

Geleceğin Sana “20 DAKİKA”

Geleceğin Sana “20 Dakika”

“In COOP Business Point” ile okurken iş dünyası ile tanışmaya ne dersin?

Bahçeşehir Üniversitesi CO-OP Eğitim Modeli öncülüğünde, haftada 2 kez partner firmalarımızdan gelen yöneticiler COOP Ofisi’nde öğrencilerimizle uluşuyor. Her öğrenci, konuk yöneticiyle gerçekleştireceği 20 dakikalık birebir görüşmelerde, gelecek hedefleri ve kariyer gelişimleriyle ilgili bilgi alışverişinde bulunuyor ve kariyer desteği alıyor. 
 Geleceğin Sana “20 DAKİKA”  BAU

Bahçeşehir Üniversitesi CO-OP Eğitim Modeli, yüksek öğretimi iş hayatıyla birleştirmeyi, iş dünyası ve üniversite arasında oluşan boşlukları doldurmayı amaçlayan öğrencilerin okurken çalışmalarına imkân veren bir modeldir. Bu model, öğrencinin daha üniversitedeyken iş tecrübesi edinmesini, okul bittiğinde ise iş dünyasına hızlıca geçmesini sağlar. 

 

Öğrenciler Bahçeşehir Üniversitesi’nin 2235 partnerinden birinde uygun koşulları sağladığı taktirde COOP yaparak üniversiteyi bitirdiğinde iş hayatına “tecrübeli” olarak başlar.  
 

COOP hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

 

“BUSINESS POINT”LE GELECEĞİN SANA 20 DAKİKA
 

COOP bu yıl eğitim modelini “Business Point” uygulamasıyla geliştirdi. Artık Bahçeşehir Üniversitesi’nin partner olduğu büyük şirketler Bahçeşehir Üniversitesi’ne gelerek birebir görüştükleri öğrencilere kariyer desteği veriyor. Öğrenciler tüm gün COOP Business Point’te bulunan şirket yöneticisiyle 20 dakika görüşme şansını yakalıyor. 

 

Bahçeşehir Üniversitesi’nin COOP partneri şirketleri görmek için lütfen tıklayınız. 

 

Bu 20 dakika içinde; öğrenciler kariyer hedefleriyle, kariyer gelişimleriyle ilgili istedikleri konuları partner kurum yöneticileriyle paylaşıyor, fikir alışverişinde bulunuyor ve doğrudan firma İK yetkililerinden kariyer danışmanlığı alma fırsatına kavuşuyorlar.

 

Business Point’le ilgili bilgi almak için tıklayınız

 

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..