Blog

Google AutoDraw Yapay Zeka Çalışması Heyecan Yarattı!

Google AutoDraw Yapay Zeka Çalışması Heyecan Yarattı! Yapay Zeka 102!

Google’ın en yeni AI denemesi şaşırtıcı bir web tabanlı çizim aracıdır. AutoDraw, kaba çizimlerinizi, karalamalarınızı ve karalamalarınızı, indirebileceğiniz ve kullanabileceğiniz güzel, simetrik simgelerle kaplar. En iyi kısmı, hepsi ücretsiz.

AutoDraw herhangi bir bilgisayarda, telefonda çalışır ve yerleşik yapay zekayı kullanır. Kaba resminizi, bir Logo veya İkon olarak kullanılabilecek güzel bir çizime dönüştürür.

Google AutoDraw Yapay Zeka Çalışması Heyecan Yarattı! 1

Teknoloji, Google’ın, kullanıcının ne çizdiğini anlamak için yapay zeka kullanan çevrimiçi bir oyun olan Quick Draw’da bulunan teknolojiye benziyor. AI her çizimden öğrenerek kendini olgunlaştırır, bu nedenle, program sık kullanıldığında ve daha fazla örnekle dolduruldukça daha doğru bir şekilde tahmin edilir.

Google’ın AutoDraw özelliği serbest çizim yapmanızı sağlar. Size herhangi bir öneride bulunmaz, bu nedenle zihninizde göz önünde bulundurduğunuz resmi sağlamanıza izin verir. Nesneleri doldurabilir, yeniden boyutlandırabilir, renkleri değiştirebilir ve metin için farklı yazı tipleri kullanabilir ve ayrıca çokgen vb. Gibi karmaşık şekiller çizebilirsiniz.


 

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..