Blog

Google'dan Evden Çalışma (Freelance) Yapmak İsteyenlere Destek!

Google'dan Serbest Çalışma (Freelance) Yapmak İsteyenlere Destek!

Son yıllarda ciddi bir artış gösteren evden çalışma yöntemi her geçen gün popüleritesini arttırıyor ve her gün milyonlarca insan dünyanın en fazla kullanılan arama motoru olan Google, her geçen gün daha da fazla artış gösteren aratmalara kayıtsız kalamadı ve freelanceçalışmayı isteyenlere bir kolaylık sağladı!

serbest çalışma isteyenlere iş olanağı sağlayan 101 web sitesi
Kendi hızınızda veya başka bir deyişle çalışma özgürlüğü, serbest meslek sahibi olma, dünya çapında çok fazla popülerlik kazanıyor. Dünyadaki birçok insan, 9'dan 5'e kadar tam zamanlı bir işte evden iş seçiyor. Bu aynı zamanda, insanların pazartesiden cumaya bir günde sekiz saat boyunca bir işveren için evden çalışmayı tercih ettikleri anlamına geliyor.

Birçok kişi, evden çalışma rollerini bulmak için Ara'yı zaten kullanıyor. Google kısa bir süre önce ABD’deki kitle için gelişmiş bir iş arama deneyimi açıkladı.

 

Yeni arama sistemiyle, örneğin 'müşteri destek personeli' gibi bir iş ararsanız, arama motoru artık size bir "arama filtresi olarak" evden çalışma "seçeneğini seçme imkanı sunar. Bu, insanların bir sonraki çalışmalarını ev fırsatından aramaları için harika bir araçtır ve umarım Google bu özelliği dünya çapında kullanıma sunacaktır.

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..