Blog

Hukuk Fakültesi Hayalin ApplyBAU ile Gerçek Olabilir!

Hukuk Fakültesi Hayalin ApplyBAU ile Gerçek Olabilir!

2013 Yılından itibaren Bahçeşehir Üniversitesi tarafından uygulanan öğrenci kabul sistemi ApplyBAU Başvuruları 21 Ekim tarihi itibari ile başladı.

Mühendislik Fakültesi ile uygulanmaya başlayan ApplyBAU sistemine bu yıl itibari ile Hukuk Fakültesi de eklendi. Hukuk alanı ile ilgili fikirleri ve projeleri olan öğrenciler bu yıl itibari ile başvuru sağlayıp burs kazanabilecekler.
 


ApplyBAU uygulanan fakülte ve bölümler.
Hukuk Fakültesi Hayalin ApplyBAU ile Gerçek Olabilir! 1

Hukuk fakültemize başvuru yapacak adaylara tavsiyemiz ülkemizde ve dünyada hukuk alanı ile ilgili çalışmalari incelemek olacaktır. Özellikle bilişim ve yapay zeka hukuku ile ilgili çalışmalar tüm dünyada ses getirecek seviyelere ulaşmıştır durumdadır.

 


Bahçeşehir Üniversite Hukuk fakültesi hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Hukuk Fakültesi Hayalin ApplyBAU ile Gerçek Olabilir! 2

21 Ekim’de başlayan ApplyBAU başvuruları her yıl olduğu gibi tercih dönemi sonuna kadar devam edecek ve ara dönemlerde sonuç açıklamalarında bulunulacak. Her adayın ilgili akademik yılda sadece bir kez başvuru yapabildiği ApplyBAU sisteminde başvuru yaptığınız dönemler arasında herhangi bir farklılık yoktur. Başvuru yaptığınız tarihe göre aşağıda yer alan takvim kapsamında sonucunuzu öğrenebilirsiniz.
 


ApplyBAU Başvuru ve sonuç açıklama takvimi.

Hukuk Fakültesi Hayalin ApplyBAU ile Gerçek Olabilir! 3

Bu yıl ApplyBAU ‘ya başvuru yapacak tüm adaylarımıza başarılar dileriz. Tüm sorularınız ve görüşleriniz için bize web sayfamızda yer alan ApplyBAU’ya Sor formundan ulaşabilirsiniz.

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..