Blog

rts ayvansaray üniversitesi

İstanbul Ayvansaray Üniversitesi’nde Radyo Televizyon ve Sinema Okumak

Radyo Televizyon ve Sinema bölümü, okuması en keyifli bölümlerden bir tanesidir. Netice itibari ile gerçekleştirmiş olduğunuz çalışmaların birçoğu kitlelere ulaşıyor.

Radyo Televizyon ve Sinema gibi bölümleri okuyacaksanız, üniversitelerin ve şehirlerin sizlere sunacağı imkanlar kesinlikle çok önemlidir. Yani o şehirde bu sektör ne kadar gelişmiş , kaç tane çekim gerçekleşmiş, ne kadar çekim alanı mevcut ya da radyolar konusunda ne kadar aktif diye bakmanızda fayda var. Bu yüzden RTS için ilk önceliğinizin İstanbul olmasında fayda var.
plato myo

RTS bölümünü İstanbul'da okuyacaksanız da sizlere tavsiyemiz bu bölümü bir vakıf üniversitesi olan İstanbul Ayvansaray Üniversitesi'nde okumanızdır diyebiliriz. Bunun sebebi de referansları oldukça sağlam ve köklü olan Plato 'nun üniversite bünyesinde eğitim vermesidir.

rtf ayvansaray

Meslek konusunda kalifiye olma ihtimalinizin oldukça fazla olması ve buna ek olarak staj dönemleriniz geldiğinde, ekran ya da sinemada ses getiren yapımlarda yer alabilecek olma konusu da oldukça heyecan verici bir durumdur. 

rts ayvansaray 2

Plato sayesinde, öğrenciler kendi fikirlerini gerçeğe dönüştürme konusunda çekimlerini gerçekleştirip bunları uzman ve meslek hayatında sözü geçen usta isimlerin yardımları ile daha ciddi boyutlara taşıyabilirler.

RTS bölümü hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız!

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..