Blog

MMU

Manchester Metropolitan Üniversitesi'nde Yurt SeçenekleriÜniversite tercihinizi Manchester Metropolitan Üniversitesi'nden yana kullanırsanız, konaklama konusunda porblem yaşamayacağınızı bildirmek isteriz. Her öğrencisinin ihtiyacını karşılayabilecek kapasiteye sahip bir okuldur MMU.

Konaklama Durumu

mmu yurt
 

MMU'nun tamı tamına yedi yurt binası bulunur ve bu binalarda 3,500'den fazla konaklama yeri mevcuttur. Ek olarak tüm birinci sınıf öğrencilerine oryantasyon sürecinde sıkıntı yaşamamaları adına konaklama garantisi verilir.

Yurt bünyesinde;
Standart ve en-suite odalar mevcuttur,
genellikle dairelerde,
ortak mutfak ve yemek olanaklarıyla düzenlenmiş 3-12 arasında oda bulunur.   

Manchester ve Crewe çevresinde diğer üniversitelerden gelen öğrencilerle tanışma fırsatını sunan özel konutlar da bulunmaktadır. Üniversitenin ayrıca, özel konaklama bulmak konusunda tavsiyelerde bulunabilecek Manchester Öğrenci Evleri de bulunmaktadır.

 

Lokasyon


 

Manchester Metropolitan Üniversitesinin, Manchester şehrinde, Cheshire'deki Crewe yakınlarında toplam 3 kampüsü vardır. Her iki yer de çalışma, eğlence, spor, sosyal ve eğlence olanakları ile mükemmel bir konaklama imkanı sunmaktadır.


 

Manchester Metropolitan Üniversitesi, kafelerin, tiyatroların, müzelerin, giyim mağazalarının, alışveriş merkezlerinin, kafe barlarının, kulüplerin ve yükselen apartman bloklarının yer aldığı kent merkezine yakındır. Londra, trenle iki buçuk saatin altındadır. Öğrenciler, geniş ve çok çeşitli bir üniversitenin parçası olmanın tüm avantajlarından yararlanabilir, hem de topluluk, güvenlik ve yerel kasabalara kolaylıkla erişilebilen bir kampüs ortamında bunu yapabilirler.

MMU ailesinin bir üyesi olduğunuz andan itibaren ayrıcalıklarınızı keşfetmeye başlayabilirsiniz!

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..