Blog

Neden Avustralya Eğitim için İyi Bir Tercih?

Neden Avustralya Eğitim için İyi Bir Tercih?

Avustralya, dünya üzerinde isminden dolayı sürekli net konumu bilinmeyen ülkelerden bir tanesidir. Avusturya ile olan isim benzerliği yüzünden bir türlü kimse dünyanın en büyük adası hatta kıtasını kabullenemez onun yerine Almanya'nın altında bir yer gibi hayal eder. Kısaca Avustralya dünyanın en büyük adası ve en küçük kıtasıdır (Grönland'ı boşverin… zaten bir kıta değil).

Çok sayıda ilginç ve tuhaf rivayet Avustralya'yı gerçekten özel bir öğrenci değişim yeri yapar. Üniversitelerimiz Avustralya'yı bir değişim hedefi haline getirerek, ayrıca Avustralya'da bulunan birçok üniversite dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alır.


 


Dünyanın en sosyal kıtası
Neden Avustralya Eğitim için İyi Bir Tercih? 1

Akademik ciddiyetin yanı sıra, Avustralya'nın yaşam tarzı 10.000'den fazla güneş tarafından boğulmuş plajlar, en büyük sanat ve kültür festivallerinden bazıları, spor (kriket), çeşitli mutfaklar ve 2.000 çeşit şarap ve vahşi yaşam ile dolu ve başka hiçbir yerde bulunamıyor. gezegenin yüzü.

 


Kalabalık değil!
Neden Avustralya Eğitim için İyi Bir Tercih? 2

Avustralya, dünyanın en büyük 6. ülkesi olmasına rağmen, yalnızca yaklaşık 24 milyon nüfusa sahiptir. Avustralyalı tutumu genellikle geri atılır ve Avustralya, bilgi ve kültürel alışveriş için ilginç fırsatlarla birlikte, çok kültürlü hale geldi. Avustralyalıların da oldukça arkadaş canlısı oldukları biliniyor, bu nedenle yürüyüşünüzdeki yabancılardan markete birkaç gün geçirirseniz panik yapmayın. Avustralya’nın suç oranı, ABD ve Avrupa bölgeleri gibi ülkelere kıyasla düşük. Altında bir ülkede yaşamak için çok fazla.

Neden Avustralya Eğitim için İyi Bir Tercih? 3

Bunların hepsi bir araya geldiğinde, Avustralya'yı çalışmak için oldukça güzel bir yer haline getiriyor. Avustralya değişim öğrencisi vizesi almak için gereken ön koşulları bilmek, yaşama ve davranış kuralları, Avustralya'daki yurtdışı eğitim kararınız için önemlidir.

Neden Avustralya Eğitim için İyi Bir Tercih? 4
Kaldı ki burada yaşayan kangurulardan ve koalalardan henüz söz etmedik. Böyle tatlı unsurlar da söz konusu

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..