Blog

okan üniversitesi

Okan Üniversiteli Olmak İçin 6 Sebep

Okan Üniversiteli Olmak İçin 6 Sebep

Okan Üniversitesi, birçok öğrencinin hayallerindeki kampüs seçeneğini sunuyor. Kocaeli’nin hemen yanında olması, üniversiteye ayrı bir hava katıyor. İstanbul ve Kocaeli sınırlarının dibinde bulunan Okan Üniversitesi’nde yaşam bambaşka olarak gözlere çarpıyor. Öğrencilerin her iki ilden yoğunluk gösterdiği ve çok neşeli ortamların  ortaya çıktığı Okanlı olmak için 6 sebebi sizin için derledik…

1. Mükemmel Bir Dil Eğitimi Veriliyor 

Okan Üniversitesi’nin yaptığı en iyi şeylerden biri, hazırlık sınıflarına mükemmel bir dil eğitimi vermesi oluyor. Belirli ücret karşılığında bu dil eğitimini veren üniversite, ayriyeten yurt dışında da dil eğitimini öğrencilere sunabiliyor. Öğrencilerin en fazla yararlandığı olaylardan biri, dil eğitimi oluyor.

2. Türkiye’de En Çok İmrenilen Bir Kampüs Mevcut 

Okan Üniversitesi’nin kampüsünü beğenmeyen yoktur. Birçok üniversiteye göre kampüsün ve yaşam alanının öğrencilere her şeyi sunmasıyla beraber mutlu, eğlenceli zaman geçirmeyi sağlıyor.

3. Bahar Şenlikleri 

Özellikle bahar şenliklerinde Okan Üniversitesi’ne gelen birçok ünlü şarkıcı, öğrencileri doyasıya eğlendiriyor. Öğrencilerin eğlenmesi için üniversite yönetimi her sene daha büyük bir organizasyon düzenliyor.

4. Okan’da Mezuniyet Başkadır 

Okan Üniversitesi, yıl sonlarında mezun olan öğrenciler için muhteşem bir program düzenliyor. Mezuniyet ortamını çok güzel ayarlayan üniversite yönetimi, bu programa dahil edeceği şeyleri ve eğlenceyi çok güzel seçiyor.

5. Spor Okan’da Yapılır 

Fitness ve yüzme havuzu başta olmak üzere futbol, basketbol ve tenis sahası gibi birçok mevcut alan bulunan Okan Üniversitesi’nde spor yapmak isteyen öğrenciler için çok iyi bir alan mevcut. Öğrenciler spora teşvik edilirken, eğlencenin sona ermesi imkansız görülüyor.

6. Burs Seçenekleri Öğrencilere Gaz Veriyor 

Yıl sonlarında belirli bir ortalama başarının üstüne çıkıldığı takdirde öğrencilere ödedikleri ücretin %40’ına kadar indirim seçeneği sağlanıyor. Ayriyeten DGS ile üniversitelerini uzatmak isteyen Okanlılar, tekrardan Okan Üniversitesi’ni tercih etmeleri halinde %40’tan başlayan burs imkanına erişiyor. Burs seçenekleriyle birçok öğrenciyi sevindiren Okan, her yaptığı uygulamayla beraber mutluluk sağlıyor. Öğrencilerin her şeyden memnuniyet sağladığı Okan’da mutlu olmamak için ekstra bir çaba gerekiyor.

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.
Öykü Örs

Öykü Örs

[email protected]

Yaşar Üniversitesi-Yazılım Mühendisliği

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..