Blog

rock'n burger konsept festivali

Rock'n Burger Konsept Festivali İçin Geri Sayım Başladı!

İzmir'in Selçuk İlçesi'nde bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Rock Müzik Festivali meraklılarında büyük heyecan uyandırdı!

UniverList olarak bizler de bu organizasyonda yer alacak ve bütün bir yılın stresini atacağız diye ümit ediyoruz. 

Enfes hamburgerleri ve Rock konsepti ile gönüllere taht kuran Rock'n Burger önderliğinde hazırlanmakta olan Rock'n Burger konsept Festivali'ne katılmak isteyen arkadaşlarımıza gerek sosyal medya hesaplarımızdan, gerekse buradan sürprizlerimiz olacak takipte kalın ve ayrıntılı bilgi için aşağıda yer alan bilgilere bir göz gezdirin !


"Rock müzik severlere yazın sonuna doğru güzel bir haberimiz var. 6-9 Eylül tarihleri arasında Rock’N Burger Konsept Festivali’nin ilki düzenleniyor. Cem Adrian, Emre Aydın, Feridun Düzağaç, Can Bonomo, Yüksek Sadakat, Pentagram vb. gibi birçok ünlü sanatçının, müzik grubunun ve dj lerin sahne alacağı festival İzmir'in Selçuk beldesinin Pamucak sahilinde gerçekleşecek.  Medya sponsorluğunu Number1’ın üstlendiği; geniş kumsalda, çadır ve kamp alanı, yemek alanı, konser alanı ve alternatif sahnenin bulunacağı festivalde etkinlikler saat 12.00 de başlayıp gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek. Sadece konserlerin değil, günün her saatinin dolu dolu geçeceği; atölyeler, yarışmalar, etkinlikler ve after partilerin olacağı festivale katılmak isteyen katılımcılar biletlerini biletix üzerinden hemen alabilirler.

Katılımcılar etkinlikle ilgili ayrıntılı bilgiyi http://www.rocknburgerkonseptfest.com adresinden alabilirler. Sevgi ve rock ile kalın!"

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..