Blog

startup carnival

Startup Carnival 2018'e geri sayım başladı!

Girişim dünyası olarak hitap edilen dünyanın canlıları olan girişimcilerin bir araya gelerek kendilerini geliştirdiği, yol haritasında bulunan eksikleri tamamladığı, yola hiç çıkmamış olanlara yol gösterdiği ve aynı zamanda doyasıya eğlendiği etkinlik Startup Carnival 6 Mayıs 2018’de bir kez daha Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs’te !


Yukarıda yüzeysel olarak saymış olduğumuz birçok şey söz konusu ki her birinin de %100 doğru olduğunu söylemek mümkün. Eğer ben girişimciyim diyorsanız olmanız gereken yerlerden bir tanesidir Startup Carnival.

Bu tür etkinlikleri önemli kılan nokta, girişimcilerin durması gereken yeri belirleyebilmesidir. Çünkü rekabetin yanlış anlaşıldığı günümüzde özellikle iş dünyasında sadece öz büyüme önemli hale gelmişken girişim dünyasında bunun böyle olmaması gerektiğini anlamanın en güzel yoludur Startup Carnival. Çünkü girişimciler birbirlerini tanımalı, kooperatif işler söz konusu olduğunda bir araya gelebilmeli ve birlikte büyüyebilmeyi hedeflemelidir. Tüm bunlar gerçekleştirilirse girişim dünyası diye bir dünyanın ülkemizde de mevcut olduğuna kanaat getirebiliriz.

Öğrenmek, öğretmek, farkına varmak , eksikleri tamamlamak ve doyasıya eğlenmekten bahsettik. Evet aynen öyle! Temiz hava, çimler , şenlik havası, gelen konukların bir tanesinde dahi kravat gibi ciddiyet temsil edecek şeylerin bulunmaması ve tüm bu rahatlık ve eğlence içerisinde geleceğinize yön verebilmek adına fikirler edinmek, bu gerçekten de paha biçilemez.

Startup Carnival, eğer bir ürününüz varsa onu sergileyebilme imkanı tanır, eğer yoksa da ufkunuzu nasıl genişletebileceğinizi örneklerle gösterir üstelik ücretsizdir. Tek şartı kayıt olmak olan bu etkinlik hakkında bilgi almak istiyorsanız http://www.startupcarnival.co/#startuplar dan edinebilirsiniz. Yine aynı site içerisinde geçmiş yılların etkinliklerinin görsellerini bulabilir ve bu sene nasıl olacağı hakkında kafanızda şekillenmesini sağlayabilirsiniz. Merak eden arakadaşlar için burada 2017 yılında yine aynı yerde gerçekleştirilmiş olan Startup Carnival videosunu bırakıyorum.

Katılacak olan herkese şimdiden iyi ve başarı dolu eğlenceler diliyoruz !

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..