Blog

Univerlist App Yeni Tasarımı ve Yeni Özellikleriyle Yayında!

Univerlist App Yeni Tasarımı ve Yeni Özellikleriyle Yayında!

Hayal ettiğiniz üniversiteye dair her şeyi bulabileceğiniz uygulama Univerlist'in yeni tasarımı ve yeni özellikleriyle birlikte yayına alınan IOS Uygulamasının duyrusunu gururla yapıyoruz. 

univerlist app yeni tasarımı ve özellikleriyle yayında! 1Yeni tasarım ve yeni özellikler dedik, peki nedir bu yenilikler? 

1- Univerlist kampanyalar: Univerlist.com da da yer alan öğrencilere ve univerlist üyelerine avantajlar sağlayan markaların indirimlerine artık tek tıkla ulaşabilirsiniz.


univerlist app yeni tasarımı ve özellikleriyle yayında! 2
 2- Çoklu üniversite karşılaştırma: Mobil uygulamada artık 3 üniversiteyi aynı anda karşılaştırabilirsiniz. Yani 3 üniversiteden hanigsinde akademik kadro daha iyi, öğrenim şartları nasıl, bölüm sayısı ve daha birçok konuda inceleyebilirsiniz.

univerlist app yeni tasarımı ve özellikleriyle yayında! 4

 3-Üniversitelere soru sor: Hangi üniversite ilgi alanınıza giriyorsa o üniversite ile ilgili sizinle benzer ilgiye sahip olan başka öğrenci arkadaşlarımız bugüne dek o üniversiteye ne tür sorular yöneltmiş görebileceksiniz ve dilerseniz sizler de kolayca soru yöneltebileceksiniz.

univerlist app yeni tasarımı ve özellikleriyle yayında! 5
 4-Univerlist yeni tasarım: Evet, yenilenen kostümüyle Univerlist uygulamasının kullanımı hem daha kolay hem de göz zevkinize göre!

univerlist app yeni tasarımı ve özellikleriyle yayında! 4


 5- Üniversite yorumlama:Öğrenim görmekte olduğunuz üniversiteniz hakkında gelecek nesilleri bilgilendirmek adına yorumlar bırakın ve sürpriz hediyeler kazanın!
univerlist app yeni tasarımı ve özellikleriyle yayında! 6


 Univerlist burslar da çok yakında!

Sizler de Univerlist'in ayrıcalıklı dünyasında hayal ettiğiniz üniversiteyi bulmak istiyorsanız ve henüz uygulamayı edinmediyseniz buradan edinebilirsiniz!

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..