Blog

ul

UniverList ile Üniversitelere Dair Her Şeyi Bulabileceğinizi Biliyor muydunuz?

Üniversiteye giriş sınavı olan YKS ‘sin sonuçlarının açıklanmasına kısa bir süre kaldı. Heyecanınızı çok iyi anlıyoruz. Peki kendinizi denemek istemez misiniz?

UniverList ekibi olarak sizlere hayallerinizi süsleyen üniversiteyi bulmak konusunda birçok şey vaadediyoruz. 


UniverList'in Çok Fonksiyonlu Tercih Robotu olan Tercih Botu yayında!
tercih robotu
Tercih botu , üniversite tercih döneminde en büyük dostunuz olmaya en büyük adaydır. Puanınıza, başarı sıranıza ya da bölümünüze göre üniversiteleri sıralayabilirsiniz. Bu sıralamaları dilediğiniz şehir , üniversite ya da bölüm üzerinden detaylandırabilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemleri bir excel dosyası arşivleyebilirsiniz.

Tercih botu, sizlere aradığınız tüm kriterlere göre detaylı bir tercih dönemi vaadediyor. Yani, üniversiteleri lisans/önlisans olarak ayırabilirsiniz, vakıf üniversitelerinin burs seçeneklerine göre %25-%100 şeklinde sınıflandırabilirsiniz.Üniversite Karşılaştır
üniversite karşılaştır
Tercih dönemi yaklaştı ve aklınızda birçok üniversite, şehir ve bölüm mü var? Arada kalmanızı gerektiren bir durum artık yok!

Merak ettiğiniz şehir, üniversite ya da bölüm hakkında Üniversite karşılaştır fonksiyonumuzu kullanarak tüm soru işaretlerinizi yok edebilirsiniz.

Ek olarak, bu gerçekleştireceğiniz karşılaştırmalarda sadece okul imkanları ve okulda bulunan eğitmenlerin kariyerlerini değil, ulaşımdan , okul ve civarında yer alan sosyal alanlara kadar birçok konuda faydalı sonuçlar elde edebilirsiniz.

UniverList her zaman yanınızda!

 

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..