Blog

Univerlist Scouting Yayında!

Univerlist Scouting Yayında!

Univerlist ekibi olarak büyük bir müjdeyle geldik!

Sınav dönemi geldiği zaman hobilerini, tutkularını ya da projelerini ertelemek zorunda kalan genç arkadaşım artık böyle bir zorunluluğa sahip değilsin!

Bugüne kadar yaptıklarının çok daha iyisini yapmak istiyorsan,Scouting'e başvurarak üniversitelerden burs kazanabilirsin. %100 vb. burs kazanmak için YKS sınavından gerekli puanı almana gerek yok. Programın Ücretli kabulünü almanı sağlayacak kadar puan alırsan Scouting ile üniversitelerden burs alabilirsin!

 Univerlist Scouting nedir?
univerlist scouting 1Univerlist Scouting ile yeteneklerini,hayallerini,yaptıklarını paylaşarak üniversitelerin burs imkanlarından yararlanma şansına sahip olabilirsin! Başvurunu paydaş üniversitelerimizle değerlendirerek kabul mektubu alman için aracılık sağlıyoruz.

Scouting sayfamızda yer alan başvuru formunda gerekli yerleri doldurun bizler de sizler için üniversitelere bu bilgileri iletelim. 

Scouting sayfamızda yapacağınız başvurunuzda kişisel bilgileriniz ve iletişim bilgilerinizin haricinde bugüne dek gerçekleştirmiş olduğunuz çalışmalarınız ya da yetenekli olduğunuza inandığınız alanlar hakkında bizleri bilgilendirmeniz ve sistemimize kaydetmeniz sizler için yeterli olacaktır. Bu aşamaların ardından bizler sizler adına bu bilgileri paydaş üniversitelerimize sunup sürecin takibini gerçekleştirip sonucu sizlere aktaracağız.

Ek olarak Scouting sayfamıza sadece öğrenci olarak başvuru gerçekleştirmek zorunda değilsiniz, yetenekli öğrencilere ev sahipliği yapacak olan paydaş üniversiteler arasında da yer almak isteyebilir bu konuda başvurularınızı da yine aynı sayfadan gerçekleştirebilirsiniz.


 


Univerlist Scouting Yayında! 2

Univerlist Scouting uygulamasını hayata geçirmemizde ki en büyük hedef, yetenekli arkadaşlarımızın bu yönde ilerlemesine yardımcı olabilmek ve eğitim sektörünün dikkatini bu yönde toplamaktı. Çok başarılı bir müzisyen, mühendislik okumak zorunda olmamalı, ya da sahaların kralı bir sporcu kendisini başka fakültelerde öğrenci olarak bulmamalı ve kendi eforunu buna göre sarf etmelidir diye düşündük ve sizler için bunu hayata geçirdik. Sizlere aracı olmak ve üniversite hayatına farklı bir bakış açısı kazandırmak adına umutluyuz!

Başvuru yapmak ve daha detaylı bilgi almak için 
tıklayınız!

 

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..