Blog

Tanışmak

Üniversite Hayatında En Çok Kullanılan 4 Çöpçatanlık Uygulaması

Herkes yanında birisinin olmasını ister ve son zamanların en popüler partner bulmak için kullanılan mobil uygulamalarını sizin için araştırdık:

1. Tinder

Tinder, bir expat şehirinde yaşıyorsanız epey kullanışlı uygulama. Lokasyon bazlı çalışan, belirli km içindeki kullanıcıları bir birleri ile eşleştiren, iki kişinin de birbirini beğenmesi'ne dayanan çok sade ve şık bir çöpçatanlık uygulaması.

2. Badoo

İlk ismi Yamky olan güzide arkadaşlık sitelerinden birisidir. Dünyanın en çok ziyaret edilen 100 internet sitesinden birisidir. Siteye girdiğinizde site karşınıza Almanca olarak çıkıyor ve giriş yaptıktan sonra lisanı değiştirebiliyorsunuz. Sitede yazışabilmek için profilinizin en az %50'sini tamamlamanız gerekiyor. Fotoğraf beğenebilirsiniz, mesaj atabilirsiniz ve Favorilere ekleyebilirsiniz.

3. Lovoo

Çevrenizde ki insanlarla Lovoo radar sayesinde tanısabiliyorsunuz. Size kaç kilometre yada metre uzaklıkta olduğunu resmini hakkındaki bilgileri görebiliyorsunuz. Almanya da çok popüler hatta 2012 de ödül almış bir programdır.

4. Meetme

Meetme sitesi Amerika da meşhur, Türkiye'de yavaş yavaş tanınan, çok kullanılan bir arkadaşlık sitesidir. Hatta bir arkadaşlık sitesinden daha da ötesi flört etme ve tanışma sitesidir.

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.
Alper Şengür

Alper Şengür

[email protected]

Business Administration

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..