Blog

Üniversiteden Mezun Olurken Diplomadan Fazlasını İsteyin! Karşınızda BAU EDR!

Üniversiteden Mezun Olurken Diplomadan Fazlasını İsteyin! Karşınızda BAU EDR!

Birçok arkadaşımız için üniversitenin kapıları ilk kez açılıyor olacak ve yıllar ilerledikçe eklentiler ve beklentiler de oldukça fazla artış göstermekte. Artık üniversitelerden öğrencilerin beklentileri oldukça fazla ki bu konuda sonuna kadar haklılar. Birbirinden farklı çokça sayıda yarış verdikleri rakipleri ve arkadaşlarına karşılık lisans öğreniminin ardından meslek hayatına atılmadan neler edinebilirim diyen arkadaşlarımız mutlaka vardır ki BAU EDR de aslında tam onların hoşuna gidebilecek bir oluşum.

Geleceğe hazırlanırken bugünün değil, yarının dünyasına merhaba deyin!

 BAU EDR Nedir?

Üniversiteden Mezun Olurken Diplomadan Fazlasını İsteyin! Karşınızda BAU EDR! 1

Üniversitenin tanımını değiştiren, yenilikçi ve global yöntemler ışığında eğitim sunan Bahçeşehir Üniversitesi; yeni nesil üniversite kavramına anlam kazandıran EDR modeli ile BAU’luları geleceğin dünyasına hazırlıyor. 

Birçok içeriğe erişim olanağı sağlayan, araştırma ve uygulama merkezleri tarafından tasarlanan bir eğitim modeli olan EDR; BAU’luların hangi bölümde öğrenim gördüğüne bakmaksızın donanımlı, farklı bakış açılarına sahip, çözüm üreten, geleceğin yetkinliklerini kazanmış, yenilikçi ve global alanda tercih edilen bireyler olmasını hedefliyor. 

Üniversiteden Mezun Olurken Diplomadan Fazlasını İsteyin! Karşınızda BAU EDR! 2

EDR modeli ile global değişimleri ve gelişmeleri yakından takip eden BAU’lular; dijital dünyanın değişimlerine hızlıca uyum sağlıyor, eğitim hayatları devam ederken tercih ettikleri sektörlerin ulusal ve uluslararası markalarında kariyer fırsatlarına sahip oluyor. 

Disiplinlerarası bir model olan EDR, BAU’luların eğitim hayatları boyunca daha aktif, araştırmacı, girişimci, sorumluluk alan ve lider bireyler olmasını destekliyor. Her BAU’lu EDR modeli ile global bir vizyona sahip olma şansı yakalıyor!

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..