Blog

marvel venom univerlist

Venom Filmi Oyuncuları Hangi Üniversitelerden Mezun?

Marvel Comics'ten bu kez bir süper kahramanın hikayesinin aksine çizgi romanlarda ve çizgi filmlerde kötü olarak tanıdığımız venom karakteri hakkında bir film çekti ve izleyicilerden büyük beğeni topladı. 

Venom filmi hakkında izlemeyenler için birkaç ipucu vermeden sizlere oyuncular hakkında gerçekleştirdiğimiz araştırmayı sunalım ve herkes rahat bir nefes alsın.               


Venom Karakterleri Hangi Okullardan Mezun?

Tom Hardy 

Tom hardy venom univerlist

Filmin ana kahramanı olan Eddie Brock'u yani Venom'u canlandıran ingiliz aktör , oyunculuk üzerine neredeyse okumadığı şey kalmamış. Drama Centre London'dan mezun olan ve sonrasında Richmond Drama School'da oyunculuk eğitimine devam etmiştir. İlkokul düzeyinden itibaren oyunculuk okuyan Hardy, bu günlere gelişinin tesadüf olmadığını kanıtlar nitelikte.

 

Michelle Williams

venom michelle williams univerlist

Filmde Eddie Brock'u terk eden ve daha sonra da yardım etmek için elinden geleni fazlasıyla yapan eski sevgiliyi (Annie) canlandıran Williams, oyunculuk eğitimi almıştır ve 5 dil bilmektedir.

Riz Ahmed

riz ahmed venom univerlist
Başarılı aktör Riz Ahmed, bu filmin ana kötüsü Carlton Drake'i canlandırıyor. Riz Ahmed, Oxford Üniversitesi mezunudur ve ayrıca Londra Üniversitesi'nde oyunculuk eğitimi almıştır. 

Reid Scott
reid scott venom univerlist

Filmde Eddie'nin eski sevgilisinin yeni sevgilisi Doktor Dan Lewis olarak karşımıza çıkıyor. Dan Lewis Syrauce Üniversitesi mezunu.

Evet arkadaşlar, film hakkında kısacık bir şey söylememiz gerekirse, bu film tüm tabuları yıkabilecek güzel bir 3'leme olarak tarihe geçecek gibi.

Unutmadan söyleyelim, her Marvel filminde olduğu gibi bu filmde de iki adet ek sahne yer alıyor kaçırmamanızı tavsiye ederiz.


 

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..