Blog

trakyafest

Yaz Tatilinde Mutlaka Gidilmesi Gereken Festivaller Serisi "TrakyaFest"

Sınav bitti, tatil başladı. Acaba yapabildim mi ? Oldu mu ? Diye düşünmeyi bir kenara bırakarak biraz stres atmanın kimseye zararı olmaz.  Trakya Festivali ya da halk arasında bilinen adı ile TrakyaFest tam da sizlere bahsettiğimiz bu konuda biçilmiş kaftandır diyebiliriz.

Geçtiğimiz 2017 yılında 4-5-6 Ağustos tarihlerinde Edirne’nin güzel tatil kasabası olan Erikli Sahili’nde organize edilmiş ve binlerce katılımcıyla ilk senesinde oldukça başarılı olmuştur. Bu yıl 19-20-21-22 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirileceğini duyurdular ve bir önceki yıla göre bir gün fazla göze çarpıyor ve ek olarak geçtiğimiz yıl 16 konsere ek olarak 3 sürpriz konser ile karşımıza çıkan organizasyon bu yaz 4 günde tam 35 konser yapacağının duyurusunu gerçekleştirdi.

Etkinlik hakkında teknik bilgileri bir kenara koyduktan sonra kullanıcı deneyimi olarak şunu söylememiz mümkün. Eğer bir grubu sevmiyorsanız o zaman zarfını aktivitelerde geçirebilirsiniz, buna ek olarak Erikli’nin muhteşem denizi’nde serinleyebilir sosyalleşebilirsiniz. Her şeyin dışında fiyat performans olarak şunu söyleyebiliriz ki içeride satılan ürünler oldukça ekonomik ve yine festival ücretleri de gayet makul. Bu yıl etkinlik takvimi ise aynen şöyle;


19.Temmuz

Pentagram

Feridun Düzağaç

Yüksek Sadakat

Aylin Aslım

Yüzyüzeyken Konuşuruz

Ozbi & Gülce Duru

Kolektif İstanbul

 

Kapanış Partisi
Kabus Kerim

20.Temmuz

Emre Aydın

Seksendört

Selçuk Balcı

Ogün Sanlısoy

Can Gox

Sena Şener

Onur Özçelik

Tanju Topal & Yusf Aydın

 

Kapanış Partisi
Gazapizm

21.Temmuz

Mor ve Ötesi

Bulutsuzluk Özlemi

Ezhel

Oceans Of Noise

Niyazi Koyuncu

Melek Mosso

Dolu Kadehi Ters Tut

Mesut Çakır

Nafile

 

Kapanış Partisi

Bedük

22.Temmuz

Gökhan Türkmen

Can Bonomo

Kalben

Pera

Suzan Kardeş

Ahmet Aslan

Sattas

Emre Sertkaya

Doyasıya eğlence peşindeyseniz Sosyal medya hesaplarımızı takip edin , sürprizler sizi bekliyor olacak ! Sosyal medya hesaplarımızı takip edin ve sürprizleri kaçırmayın!

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..