Blog

Yönetim ve Liderlik Zirvesi 7-8 Mart'ta Boğaziçi Üniversitesi'nde!

Yönetim ve Liderlik Zirvesi 7-8 Mart'ta Boğaziçi Üniversitesi'nde!

Univerlist olarak yurdun her köşesinden gelen eğitim ve kariyer odaklı bilhassa öğrenci arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmekte olan etkinliklerde sosyal medya sponsoru olarak yer almaktan mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. 7-8 Mart 2020'de Boğaziçi Üniversitesi'nde tam olarak bu etkinliklerden bir tanesi gerçekleşecek. Ayrıntılı bilgi aşağıda yer alıyor

Bu sene dördüncüsünü düzenleyeceğimiz “Yönetim ve Liderlik Zirvesi”, düzenlenmeye ilk başladığı günden beri; alanında lider, birçok öğrencinin hayali olan yöneticiliği-yönetimi ve liderliği her ayrıntısıyla işleyen, Türkiye’nin ilk ve en prestijli öğrenci kulübü olan Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü olarak organizatörlüğünü yaptığımız bir kariyer zirvesidir.

Daha önceki yıllarda Murat Özyeğin, Nevzat Aydın, Charlotte Lamprecht gibi önemli yönetici ve liderleri ağırlayan Yönetim ve Liderlik Zirvesi, bu sene de her yıl olduğu gibi Boğaziçi Üniversitesi’nin en ikonik binası olan Albert Long Hall’de 8 Mart tarihinde düzenlenecek.

Etkinliğimiz bu sene; Yapı Kredi, Vodafone, Unilever, KPMG, Yıldız Holding, Anadolu Grubu, Nestle, Allianz gibi alanında lider şirketlerin katılımıyla liderliğin geleceğine ışık tutacak.

Zirvede; Vodafone Türkiye CEO’su Colman Deegan, Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, Pfizer Türkiye Genel Müdürü Cem Açık ve birçok liderin ilham verici konuşmalarını, liderlik tecrübelerini ve yönetimde karar alma yöntemlerini ve karar alma mekanizmalarını, yaklaşık 500 üniversite öğrencisine anlatacak.

Bu blog ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..