Haber

25. İTÜ EMÖS için nefesler tutuldu

25. İTÜ EMÖS için nefesler tutuldu

 

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü  1992 yılında kurulduğundan bugüne İTÜ Endüstri Mühendisliği Öğrenci Sempozyumu'nu (İTÜ EMÖS) düzenleniyor.

İTÜ EMÖS kapsamında; ilk gün katılımcılarıyla birlikte gerçekleştirilecek Açılış kokteyli, 3 gün boyunca sürecek ve dev şirketlerin üst düzey yöneticilerinin katıldığı, öğrenciler ile buluştuğu oturumlar ve oturumlara paralel olarak, öğrencilerin şirketlerle birebir etkileşim kurmasını sağlayan workshop, eğitim, iş simülasyonu veya vaka analizi çalışmalarını içeren Kariyer Atölyeleri bulunuyor.

 

İTÜ EMÖS'ün bu seneki ana teması ise  "Dinamik Hikaye" olarak belirlendi. İTÜ EMÖS kapsamında alt başlıklar;  Automation , Dijital Ekonomi,HumanizedBig Data, ImmersiveTechnology, Industrial Internet of Things, Ultimate FlexibleWorking Environment  gibi çağımızda trend olan konular olacak.

İTÜ EMÖS 25 ile ilgili görsel sonucu

Türkiye'deki 84 üniversite ve 96 bölümden 1000'in üzerinde öğrencinin katıldığı etkinliğikte konaklamalı ve konaklamasız katılım seçenekleri mevcut. İTÜ EMÖS her sene Şubat ayının başında gerçekleştirilen ve toplamda 5 gün boyunca devam eden bir etkinlik. Etkinliğin 25. sini 30 Ocak - 3 Şubat 2018 tarihlerinde İTÜ Maçka Kampüsü'nde gerçekleştirilmesi planlanıyor. 

İTÜ EMÖS 25 ile ilgili görsel sonucu

25.İTÜ EMÖS güncel sponsorlar QNB Finansbank, Atlas Global, BOSCH, Henkel, LC Waikiki, Unilever, Anadolu Grubu, Arçelik, B/S/H, Pladis, Şişecam, VaillantGroup, Vodafone, Allianz, Colgate-Palmolive, Eczacıbaşı, Hayat Kimya, KPMG, L’oreal, Migros, Pfizer ve Sampo Japan Sigortaoldu.

Detaylı Bilgi İçin TIKLAYINIZ!

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..