Haber

4. Teknoversite Günleri

4. Teknoversite Günleri

İskenderun Teknik Üniversitesi Bilim ve iş insanlarını, girişimcileri, teknoloji/inovasyon/Ar-Ge uzmanlarını, otoriteleri, öğrencileri ve ilgilileri bir araya getirecek “4. Teknoversite Günleri” zengin içeriğiyle katılımcılar için büyük fırsatlar sunacak.

 İSTE’li öğrencilerin bir yıllık emeklerini ve hünerlerini de sergileyeceği Teknoversite Günleri’nde; alanında uzman birbirinden değerli konuklar; inovasyon, teknoloji ve girişimcilik gündemine dair pek çok önemli konuda konferans, seminer ve eğitimler vererek katılımcıları bilgilendirecek. Teknoloji dünyasındaki güncel gelişmelerin aktarılacağı konferans, seminer ve panellerin yanı sıra; öğrenci topluluklarının kariyer günleri, eğitim programları, yarışmalar, proje sergileri, sportif ve kültürel faaliyetleri, sergiler, film gösterimleri, bisiklet gösterileri, uçuş simülasyonu ile sanal uçuş deneyimi, 3D yazıcı ile maket yapımı gösterisi, robot gösterileri ve yarışmaları, konserler ve benzeri gibi birçok faaliyet ve etkinlik 4. Teknoversite Günleri’nde ziyaretçileri ve katılımcıları bekliyor olacak.

Düzenlenecek çekilişlerle sürpriz hediyelerin de dağıtılacağı 4. Teknoversite Günleri’nin güncel ve detaylı programına; http://www.iste.edu.tr/4-teknoversite-gunleri adresinden ulaşılabiliyor.

 

 

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..