Haber

7 Tepe Yeni Fikir 2018 Yarışması başvuruları başladı

7 Tepe Yeni Fikir 2018 Yarışması başvuruları başladı

Katılımcılarına iş dünyasının kapılarını aralayan ve yeni fırsatlar için yol açan “7 Tepe Yeni Fikir 2018 Yarışması” için başvurular alınmaya başladı!

Son Başvuru Tarihi: 20 Temmuz 2018

7 Tepe Yeni Fikir 2018 dönemi başvuruları açıldı! Değerlendirme kriterlerini karşılayan ekiplere Girişim Atölyesi’nde çalışma alanı, iş geliştirme eğitimleri, mentorluk, yatırımcı ağlarına ve müşteriye erişim konularında çoklu destek sağlanmaktadır. Çağrı Dönemi sonunda, Kasım ayında gerçekleştirilecek 7 Tepe Yeni Fikir Yarışması ile dereceye giren ekiplere çeşitli ödüller verilecektir. Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan 7 Tepe Yeni Fikir Yarışması, Ülkemizin küresel rekabet gücünü artıracak teknoloji tabanlı yenilikçi fikirlerin ticarileşerek ekonomik değere dönüşmesini hedeflemektedir. Dünya seni ve fikirlerini bekliyor. Fikrini paylaş, projelerini hayata geçir! Son başvuru tarihi: 20 Temmuz 2018.

7Tepe Yeni Fikir Yarışması - Seyirci Olmak Istiyorsan

Bu yıl ikincisi düzenlenen Yeditepe Üniversitesi 7 Tepe Yeni Fikir Yarışması inovasyon döngüsü içerisinde akademisyenlerin, öğrencilerin, mezunlarımızın ve idari personellerimizin; fırsatları değerlendirmeleri, stratejik seçimlerin uygulamalarını, gerekli olan bilginin sağlanmasını ve çözümlerin geliştirilmesinin en iyi örneği olacak şekilde ticarileşebilen fikirleri ortaya çıkarmalarını desteklemek için hazırlanmış bir yarışmadır.

Ayrıntılar için tıklayınız!

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..