Haber

Bau challengers

BAU Challengers'den Lise Öğrencilerine Yönelik "LoL" Turnuvası

Türkiye'nin en büyük kolej zinciri olarak bilinen Bahçeşehir kolejlerinin bünyesinde yer alan BAU Challengers kulübünün düzenleyeceği bir "League Of Legends" turnuvasının duyurusu yaptı. Sizler de takımlarınızı hazırlayıp bu turnuvada yerinizi alabilirsiniz. 

"Bau Challengers liselerarası turnuvası, Türkiye çapında kendini profesyonel arenada göstermek isteyen bütün öğrencilerin katılabileceği bir League of Legends turnuvasıdır.  Hayallerinize giden yoldaki bu heyecanlı mücadeye siz de dahil olmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey takımınızı kurup kayıt yaptırmak!            

Turnuvaya katılma koşulları oldukça basit, lise öğrencisi isen ve  aynı okuldan olduğun minimum beş arkadaşınla beraber sen de League of Legends oynuyorsan sadece kayıt olman yeterli!

Her hafta 128 takımlık ön elemelerin sonunda  sekiz takım bir sonraki aşamaya geçecek! Son dörde kalan takımlar Bau Esports Uygulamalı Eğitim Merkezinde olacak  kesintisiz twitch yayınları eşliğinde profesyonel bir şekilde maçlarını oynayacaklar.

Üstelik ilk hafta elenirseniz üzülmenize gerek yok, toplamda dört haftasonundan oluşacak ön elemelerde, elenirseniz yeniden kaydolarak şansınızı yeniden deneyebilirsiniz!"


Şeklinde duyuru yapan ekip başvuru ve daha fazla için kendi internet sitelerini işaret etti. Buradan hızlıca girip takımınızı kaydettirebilirsiniz. http://bauchallengers.com/ 

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..