Haber

BİGG Desteğiyle Kurulan Girişimler Söyleşisi

BİGG Desteğiyle Kurulan Girişimler Söyleşisi

BİGG sürecini baştan sona deneyimleyen bir girişimcinin tecrübelerini dinlemek için Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı'nın 2015 yılında düzenlenen ilk dönemine katılan ve BİGG desteğine hak kazanarak şirketini kuran Sonitus Mühendislik Kurucu Ortağı Ayberk Aybek'in deneyimlerini paylaşacağı söyleşiye davetlisiniz.

Kamu desteğiyle hayata geçen bir iş fikrinin istihdam yaratan bir girişime dönme sürecinin konuşulacağı bu söyleşiyi kaçırmayın!

Konuşmacı: 

Ayberk Aybek - Sonitus Mühendislik, Kurucu Ortak

Moderatör: 

Murat Tortopoğlu - Girişimci Koçu

Tarih: 29 Ocak, Çarşamba

Saat: 18.30 - 20.00

Yer: Özyeğin Üniversitesi Altunizade binası

Etkinlik kapsamında Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı hakkında da bilgilendirme yapılacaktır.

Etkinlik Özyeğin Üniversitesi’nin Altunizade binasında* 18.30 – 20.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

2019 yılı 1. Çağrısı kapsamında Girişim Fabrikası 2. Aşama girişimcilerinin %64'ü BİGG desteğine hak kazanarak Türkiye ortalamasının üzerinde performans göstermiş ve Girişim Fabrikası en başarılı Uygulayıcı Kuruluşlar arasında yer almıştır.

2019 yılı 2. Çağrısı kapsamında İstanbul ve Kayseri'de gerçekleşecek programlarla girişimcilere destek olacak Girişim Fabrikası BİGG Hızlandırma Programı'na başvurular https://girisimfabrikasibigg.ozyegin.edu.tr/ adresinden kabul edilmektedir.

* Sarkusyan Ak İş Merkezi'de bulunan Denizbank şubesinin sağından aşağı inildiğinde etkinlik alanına görevliler tarafından yönlendirme yapılacaktır.

** Özyeğin Üniversitesi ile ilişkili kişisel verileriniz (“KV”) 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’ na uygun şekilde işlenir. Bknz: Özyeğin Üniversitesi Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni

Detaylar için tıklayınız!

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..