Haber

Biyoteknolojide İnovasyon Yarışması

Biyoteknolojide İnovasyon Yarışması

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü'nde Biyoteknolojide İnovasyon Yarışması son başvuru tarihi 19 Kasım 2019 (Salı) saat 17.00'a kadar uzatıldı.

22 Kasım 2019 günü ilki gerçekleştirilecek olan İYTE BİYOTEKNOLOJİ ŞENLİĞİ ile inovasyon ve yüksek teknoloji alanlarındaki çalışmaları özendirmek, biyoteknoloji ve biyomühendislik alanlarında farkındalık oluşturmak ve bu alanda gerçekleştirilecek inovatif fikirleri ödüllendirmek amaçlarıyla İYTE lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin katılımına açık bir “Biyoteknolojide İnovasyon Yarışması” düzenlenecektir.

Birbirinden eğlenceli pek çok etkinliğin ve ikramların olacağı İYTE BİYOTEKNOLOJİ ŞENLİĞİ tüm İYTE'lilerin katılımına açıktır. Şenlik kapsamında ayrıca aşağıda başvuru ve detayları verilmiş olan “Biyoteknolojide İnovasyon Yarışması” için ise gün sonunda ön elemeyi geçen yarışmacı adayları ya da guruplar 1.lik 2.lik ve 3.lük için yarışacaklar, farklı projeleri ve inovatif fikirleriyle ilgili gerçekleştirecekleri poster sunumlarının ardından da jürimiz tarafından değerlendirmeye alınacaklardır. "Proje Kategorisi" ve "Fikir Kategorisi" olmak üzere iki ayrı değerlendirme ile seçilecek ilk üç proje; İYTE BİYOTEKNOLOJİ ŞENLİĞİ sonunda gerçekleştirilecek törenle açıklanacak ve ödülleri kendilerine takdim edilecektir.

Etkinlik: İYTE Biyoteknoloji Şenliği
Tarih:  22.11.2019
Yer:  İYTE Gösteri Merkezi
Saat:  12:00

Başvuru için tıklayınız!

Resim

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..