Haber

Eczacıbaşı'ndan Geleceğin Gücü programı

Eczacıbaşı'ndan Geleceğin Gücü programı

"Eczacıbaşı Geleceğin Gücü" programı, çağdaş, kaliteli ve sağlıklı yaşamın öncüsü Eczacıbaşı Topluluğu'nun farklı kuluçka merkezleriyle iş birliği yaparak hayata geçirdiği Türkiye'nin ilk çok merkezli kurumsal inovasyon ve girişimcilik programıdır. Program, çok merkezli kurgusuyla, girişimcilere konumları ve çalıştıkları alan doğrultusunda en uygun kuluçka merkezi desteğiyle girişimlerini büyütme ve ölçekleme imkânı sunuyor.

Başvuru

Girişimcilerin seçiminde, program ana teması ve odak alanlarıyla ilgili yenilikçi ve ölçeklenebilir girişimcilere odaklanacak olan jüri, ekip dinamiklerini de göz önünde bulunduracak. Yüz yüze yapılacak değerlendirme sonucunda seçilen girişimler programa katılmaya hak kazanacak.

Hızlandırma Programı

12-18 ay boyunca girişimciler keşifdoğrulama veölçekleme aşamalarından geçecek. Girişimcilere ihtiyaçları doğrultusunda temel girişimcilik eğitimleri, mentorluk, altyapı ve danışmanlık hizmetleri sunulacak. Girişimciler, Eczacıbaşı Topluluğu ve program iş ortaklarının bilgi birikimi ve iş ağlarından yararlanma şansı yakalayacak, program boyunca ofis imkanına sahip olacak.

Sunum Günü

Program sonunda, Eczacıbaşı üst yönetimi temsilcilerinden oluşacak jürinin katılımıyla düzenlenecek sunum gününde girişimciler iş modeli ve ürünlerini sergileme şansı yakalayacak. Değerlendirme sonucunda başarılı bulunan girişimciler Eczacıbaşı Topluluğu kuruluşlarıyla somut iş birlikleri kurma imkanına sahip olacak.

Program Takvimi

Başvuru Çağrısı

12 haftalık çağrı süreci boyunca programa online olarak girişimci başvuruları kabul edilecek.

6 Ağustos 2018

Ön Değerlendirme

Çağrı süresince alınan başvurular KWORKS ve Eczacıbaşı ekiplerince değerlendirilerek, yüz yüze görüşmeye davet edilecek girişimler belirlenecek.

3 Eylül 2018

Yüz Yüze Değerlendirme

Ön değerlendirme sonucunda yüz yüze görüşmeye davet edilen girişimciler program iş ortakları ve Eczacıbaşı temsilcilerinden oluşan değerlendirme jürisine sunum yapacak.

10 Eylül 2018

Programa Seçilen Girişimlerin Duyurulması

Yüz yüze değerlendirme sonucunda programa katılmaya hak kazanan girişimciler program iş ortakları ve Eczacıbaşı Geleceğin Gücü online iletişim kanallarından duyurulacak.

Detaylar için tıklayınız!

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..