Haber

Felsefi ve Psikolojik Film Okumaları

Felsefi ve Psikolojik Film Okumaları

Seçilmiş sahneler üzerinden detayların, simgelerin, sanatsal öğelerin, renklerin, ritmin, müziğin, duyguların, nitelikli izleyici olma yolunda gereken onlarca faktörün ele alınacağı Felsefi ve Psikolojik Film Okumaları 1 Nisan'da Bilgi Üniversitesi'nde başlıyor.

Haftalık Program:

Ölü Ozanlar Derneği (1 Nisan)

Duvara Karşı (8 Nisan)

Zorba (15 Nisan)

İnsanları Seyreden Güvercin (22 Nisan)

Vertigo (29 Nisan)

Eğitmen: Mehmet Altuğ Ersoy

Tarihler: 1, 8, 15, 22, 29 Nisan 2020

Saat: 16.00-18.00 

Yer: santralistanbul Kampüsü, E1-207

Katılım Sertifikası almaya hak kazanmak için yapman gerekenler çok basit: 5 modülden 4’üne katılıp, tarafınıza yollanan formu doldurmak.

Mehmet Altuğ Ersoy Kimdir?

Alman Lisesi, İÜ İşletme Fakültesi ve EAÜ Felsefe Bölümü'nde eğitim aldı. Takiben Psikoloji, Terapi, Hipnoz ve Editörlük alanlarında sertifikasyon eğitimleriyle devam etti. Felsefi Danışmanlık mesleğinin yanı sıra özel eğitim kurumlarında düşünce, felsefe, estetik, etik, ezoterizm ve psikoloji ile ilgili eğitimler veriyor. Birçok üniversite ve sivil toplum kuruluşunda konuşmacı ve eğitmen olarak seminerler düzenliyor, konferanslar veriyor. Kilosophia isimli bir kitabı basım aşamasında. Tüm bunlara ek olarak Türkiye'de ilk kez felsefi ve psikolojik bakış açısıyla Film Okuması Workshopları düzenliyor.

Kayıt için: talent.bilgi.edu.tr

Resim

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..