Haber

Girişimci Koçluğu Projesi 2020

Girişimci Koçluğu Projesi 2020

Girişimci Koçluğu Projesi, İstanbul Ticaret Odasında bulunan Meslek Komitelerine bağlı Meclis ve Komite Üyeleri ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Kariyer Merkezi işbirliğiyle hayata geçiriliyor! 

Alanında uzman İTO Meclis Üyelerimiz ve Komite Üyelerimiz ile bir araya gelmeye onların tecrübelerinden faydalanmaya ne dersiniz?Girişimci Koçluğu, İstanbul Ticaret Odası’na bağlı olan Komitelerde yer alan iş insanları ve öğrencilerimizin gönüllülük esası ile bir araya geldiği projedir. 

Proje, kurumsal sosyal sorumluluk ve bir prestij projesi olarak; iş dünyası ile siz değerli öğrencilerimizin hedeflerini belirlemede bireysel ve profesyonel gelişimine katkı sağlayarak deneyimli bir danışmanın / yönlendiricinin yol göstericiliğinde girişimcilik ve yöneticilik bağlamında kendinizi geliştirebileceğiniz bir fırsat sunacaktır. Komite Üyelerinin girişimcilik bağlamında sahip olduğu tecrübe, yetenek ve birikimlerinden faydalanacağı, kariyer hedeflerinize ulaşmanızda sizlere yol gösterecek fırsatların yer aldığı bir projedir.

Projenin bir diğer önemli unsuru; öğrenciler eğitim hayatları boyunca gerçekleştirmek istedikleri projelerine iş insanlarından destek almalarına ve öğrencilerimizin iş hayatından önce networkünü genişletmesine yardımcı olmaktadır.Proje kapsamında öğrenciler iş hayatını yakından tanıma fırsatı bulurken staj ve iş imkanı da bulabilmektedir.

Son Başvuru :  22 Kasım 2019

Resim

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..