Haber

Kitlesel Fonlama Derneği Başkanı Hulusi Berik bu Cuma gerçekleştireceğimiz "Kitlesel Fonlama" etkinliğimizin konuşmacıları arasında!

Girişimcilere 'Kitlesel Fonlama' etkinliği

Kitlesel Fonlama Derneği Başkanı Hulusi Berik bu Cuma gerçekleştireceğimiz "Kitlesel Fonlama" etkinliğimizin konuşmacıları arasında!

Moblobi.com Kitlesel Fonlama etkinliği 29 Haziran Cuma günü saat 18.30’da İTÜ Arı Teknokent Arı 3 binası konferans salonunda, hemen kayıt olun!

NEREDE? NE ZAMAN?

Girişimcilerin projelerinin fonlanmasını ve pek çok hayalin gerçeğe dönüşmesini sağlayacak olan Kitlesel Fonlama; yatırımcılar için de küçük bütçelerle yatırım sağlayacak yeni bir alternatif oluşturuyor.

Moblobi.com olarak Kitlesel Fonlama 29 Haziran Cuma günü saat 18.30’da İstanbul Teknik Üniversitesi Arı 3  binası konferans salonunda sektörün önemli isimleriyle konuşulacak.

KONUŞMACILAR KİMLER OLACAK?

Moderatörlüğü Moblobi.com olarak bizim gerçekleştireceğimiz etkinlik konuşmacılarının tümü çok yakında açıklıyor olacağız, takipte kalın:

NELER KONUŞULACAK?

Kitlesel fonlama hakkında bilinmeyen ve netlik kazanmayan pek çok konu var. Bu nedenle Moblobi.com olarak Kitlesel Fonlama alanındaki bilgi kirliliğini engellemek ve bilinçliliği arttırmak adına sektörün profesyonelleri ile bir araya geleceğiz ve kafamızdaki soruları tartışacağız. Konunun önemli isimleriyle; sermaye hem de ödül bazlı kitlesel fonlama platformlarını ve nasıl çalıştığını, yeni çıkacak kitlesel fonlama yasasının neler sağlayacağını, bu sisteme nasıl ve hangi platformlardan girilebileceğini ve kitlesel fonlama hakkında merak edilenleri konuşuyor olacağız.

KİMLER KATILMALI?

Hem girişimcileri hem de bu girişim ve projelere yatırım yapacak olan olan yatırımcıları, aklındaki soru işaretlerinin silinmesi için etkinliğimize bekliyoruz.

NASIL KAYIT OLABİLİRSİNİZ?

Etkinlik “ücretsiz” olup, kayıt zorunludur. Kontenjan sınırlıdır ve dolduğunda kayıt kapanacaktır.

Kayıt için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir. Dilerseniz sosyal medya hesaplarımızdan veya Eventbrite üzerinden de buraya kayıt olabilirsiniz.

Ayrıntılar için tıklayınız!

Editör / Ece İçmez

 

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..