Haber

Girişimciliğin kapıları BİGG Anahtarla açılıyor

Girişimciliğin kapıları BİGG Anahtarla açılıyor

Teknolojik ve yenilikçi iş fikirlerine girişimciliğin kapıları Bigg Anahtar ile açılıyor! 2018 için ilk Bigg Anahtar çağrısı açıldı, son başvuru tarihi 15 Ocak 2018. İşte detaylar...

 

BİGG-ANAHTAR Nedir?

BİGG-Anahtar, Gazi Teknopark ve Gazi TTO işbirliğinde TÜBİTAK 1512 Teknogirişim Sermaye Desteği Programı 1. Aşama hizmetlerinin yürütüldüğü girişimcilik programıdır.

Uzun yıllardır gerçekleştirdiği yarışmalar, verdiği ödüller, mentorlükler ve eğitimler ile ulusal girişimcilik ekosistemine kazandırdığımız girişimcilere BİGG-Anahtar ile yenilerini ekliyoruz.

Türkiye’nin her yerinden başvuru yapabileceğiniz BİGG-Anahtar programında, ön değerlendirmeden geçmeniz dahilinde teknoloji ve yenilik odaklı iş fikirlerinizi, nitelikli iş planlarına dönüştürebilmeniz için sizlere eğitim ve mentorlukler verilecek.

Program sonunda TÜBİTAK BİGG panelinde başarılı olan girişimciler, Türkiye’nin en başarılı kuluçka merkezlerinden olan Gazi Anahtar Kuluçka Merkezi’nde yer almak ve İş Fikri Yarışmalarımıza başvurmak gibi pek çok fırsattan faydalanma hakkı kazanacak.

BİGG-Anahtar desteklerine sadece Ankara’da değil, İzmir’de de ulaşabilirsiniz!

Ege Üniversitesi içerisinde bulunan nüvEGE Kuluçka Merkezi ile gerçekleştirdiğimiz resmi işbirliği kapsamında iş fikri başvurularınızı nüvEGE Kuluçka Merkezi’ne yapabilir ve tüm ön kuluçka desteklerini İzmir’de alabilirsiniz.

Desteklere İzmir’den ulaşmanın detayları için: http://www.nuvege.org

2017 YILINDA %79 BAŞARI ORANI, TÜBİTAK’TAN3.900.000TL FON !

150.000 TL SERMAYE DESTEĞİ İLE GİRİŞİMCİLİK HAYALLERİNİN KAPILARINI SAĞLAM BİR ŞEKİLDE AÇMAK İÇİNBİGG-ANAHTAR’A

iPad

KİMLER BAŞVURABİLİR ?

  • Örgün öğrenim veren üniversitelerin herhangi bir lisans programından bir yıl içinde mezun olabilecek durumdaki öğrenciler,
  • Örgün öğrenim veren üniversitelerin yüksek lisans ve doktora öğrencileri,

  • Örgün öğrenim veren üniversitelerin lisans, yüksek lisans veya doktora derecelerinden herhangi birini ön başvuru tarihinden en çok 10 yıl önce almış mezun kişiler başvuru yapabilecektir.
  • Daha önce Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Teknogirişim Sermayesi Desteği ya da TÜBİTAK 1512 Programı 2. Aşaması kapsamında sermaye desteği almamış olmak şartı aranmaktadır.
  • Ön başvuru tarihi itibariyle herhangi bir işletmenin ortaklık yapısında yer almamak şartı aranmaktadır.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..