Haber

Enerji ve çevre teknolojileri alanında, hali hazıda fikri olan veya bir girişimi olan İzmirli girişimciler Hack4Energy 2018 bootcamp'te buluşuyor.

HACK4ENERGY 2018 BOOTCAMP için son 2 gün

Enerji ve çevre teknolojileri alanında, hali hazıda fikri olan veya bir girişimi olan İzmirli girişimciler Hack4Energy 2018 bootcamp'te buluşuyor. 

Başvurular takım halinde veya bireysel olarak yapılabilir.

Bireysel başvuru yapanlar ekibini geliştirmek isteyen start-up'lar ile bir araya getirilerek,  talep eden start-up'ların ekiplerine dahil olmaları sağlanacaktır

Önemli Tarihler

 

Son Başvuru Tarihi

Hack4Energy 2018 son başvuru tarihi

27 Nisan 2018

Hack4Energy 2018 Bootcamp Maraton Başlangıç

Hack4Energy katılımcılar, mentörler ve diğer bileşenlerle birlikte enerji ve çevre teknolojileri alanında varolan girişimlerini geliştiriyor ve hızlandırıyor.

5 Mayıs 2018

Değerlendirme ve Ödül Töreni

35 saatlik maratonun sonunda değerlendirmeler yapılacak ve ödüller sahiplerini bulacak.

6 Mayıs 2018

Teknopark İzmir, Atmosfer TTO ve Classboom Kuluçka Merkezi'nin İzmir Kalkınma Ajansı ve Green for Growth Fund (GGF) işbirliği ile organize ettiği enerji temalı bir bootcamp etkinliği olan Hack4Energy heyecanı 5-6 Mayıs 2018 tarihlerinde Classboom Kuluçka Merkezi'nde başlıyor.

Bu etkinlik ile enerji ve çevre teknolojileri alanında, daha önce proje yapmış, prototip geliştirmiş, akademik çalışma yapmış, profesyonel olarak çalışmış, bir girişim yapmış veya ilgili alanda kendini geliştirmiş/geliştirmek isteyen öğrenciler, çalışanlar, girişimciler, akademisyenler buluşuyor.

Bu yıl zengin ve yenilenen teması ile 35 saat sürecek bir maratona katılmak istiyorsanız, aşağıdaki başvuru formunu 27 Nisan 2018 saat 23:59'a kadar doldurabilirsiniz.

Başvuruya buradan  ulaşabilirsiniz.

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..