Haber

Türkiye'den Startups ve Fellows Kutlamaları

HUG'18 @ NYU: Türkiye'den Startups ve Fellows Kutlamaları

 

 

Hamdi Ulukaya Girişimi (HUG Türkçesi) adına sizleri 22 Haziran 2018'de Türkiye'den Startups ve Fellows'un HUG'18 @ NYU: Bir Kutlamalarına davet ediyor.

 

Hamdi Ulukaya Girişimi, geçtiğimiz on yılın en hızlı büyüyen gıda şirketlerinden biri olan Chobani'nin CEO'su Hamdi Ulukaya tarafından 2017 yılında başlatılan bir girişimci destek programıdır. HUG, hayallerine inanan herkes için iki program sunar: HUG Başlangıç ​​Destek Programı, Türkiye'de yerleşik girişimlerin küresel pazarlara erişmesine yardımcı olur. HUG Fellow Destek Programı, Türkiye'deki genç liderleri keşfeder ve onları kendi işlerini kurmaya teşvik eder.

NYU'nun evsahipliğini yaptığı akşam, HUG'18 başlangıç ​​şirketlerinin sunumları, Chobani'nin kurucusu ve CEO'su Hamdi Ulukaya ve NYU'dan Dr. Selcuk R. Şirin'in aradığı bir sohbete ve The Secret Trio'nun Ara müzikal performansına sahne olacak. Dinkjian, İsmail Lumanovki ve Tamer Pınarbaşı. Türk girişimcilik sahnesini Türk yemeği ve müziği ile şekillendiren genç girişimcileri ve yenilikçileri gel ve kutlayın!

Sizi orada görmek için sabırsızlanıyoruz!

HUG Takımı

PROGRAMI

17:30 - Kapılar Açık

18:00 - Hoşgeldiniz

18:10 - Başlangıç ​​Sunumları

18:30 - Hamdi Ulukaya ve Selçuk Şirin ile Fireside Sohbet

7:00 pm - Gizli Üçlü Müzik Performansı

20:00 - Kapanış

 

Ayrıntılar için tıklayınız!

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..