Haber

I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı Ankara Üniversitesi'nde

I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı Ankara Üniversitesi'nde

Ülkemizin küresel bir 'ileri teknoloji üssü' olma vizyonu ile düzenlenen I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı; 14-15-16 Haziran 2019 tarihlerinde Ankara Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşecek.

Ankara’nın ilk teknoloji fuarı olacak olan I-TECH, 14-15-16 Haziran tarihlerinde Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ankara Ticaret Odası’nın destekleri ve Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASTAM) işbirliğiyle yapılacak.

Teknolojinin En'leri Ödülleri'ne ve Ankara'nın En Büyük Cosplay Yarışması'na ev sahipliği yapacak olan I-TECH'te, sanal ve artırılmış gerçeklik, yapay zeka, robotik, Nesnelerin İnterneti, drone, e-spor, e-müzik, evde eğlence, 3D yazıcılar, oyun ekipmanları, start-up, melek yatırımcılar, mobil aplikasyon sistemleri ile Uyku Teknolojisi deneyimleri ve ürünleri katılımcılarla paylaşılacak. Uyku Teknolojisi alanında “Uyku Terapi Seansları” esnasında kullanılan teknolojiler ve cihazlar ile birlikte dünyanın önde gelen firmalarının “Uyku Terapi” ürünleri I-TECH'te olacak.


Teknoloji sektörünün bir araya geleceği I-TECH’te ayrıca, uzman araştırmacı ve akademisyenler, start-uplar, küresel ve yerel sektör liderleri, yatırımcılar ve sosyal medya fenomenleri yer alacak.

 

Tarih:  14-15-16 Haziran 2019

Yer:  Ankara Üniversitesi

Ankara’nın İlk Teknoloji Fuarı I-TECH ile ilgili görsel sonucu

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..