Haber

IEEEXtreme 12.0 - 20 Ekim 2018'de yapılacaktır. IEEEXTreme Programlama Yarışması için Resmi Kayıtlar Devam Etmektedir.

IEEEXtreme 12.0 Programlama Yarışma başvurusu

IEEEXtreme 12.0 - 20 Ekim 2018'de yapılacaktır. IEEEXTreme Programlama Yarışması için Resmi Kayıtlar Devam Etmektedir.

Tarih:20 Ekim 2018

Kayıt için tıklayınız!

Kayıt için son tarih: 7 Ekim 2018 (Pazar)

IEEEXtreme, IEEE üyesi tarafından önerilen ve IEEE Öğrenci Şubesi tarafından desteklenen ve çoğunlukla bir IEEE Öğrenci Şubesi tarafından desteklenen ekiplerin, bir dizi programlama problemini çözmek için birbirlerine karşı 24 saatlik bir zaman dilimi içerisinde rekabet ettiği küresel bir mücadeledir.

Kimler katılabilir?

  • Tüm katılımcılar yarışmaya katılmak ve yarışmak için IEEE üyeleri (sadece Öğrenci Üyesi veya Lisansüstü Öğrenci üyesi) olmalıdır. IEEE üyelik numaraları gereklidir.
  • Katılımcılar, üç adete kadar IEEE Öğrenci veya Lisansüstü Öğrenci üyesinden oluşan bir takımın bir parçası olarak yarışmalıdır. Takımlar, takım başına sadece en fazla iki Graduate Student üyesi içermelidir.
  • Üniversiteler ve kolejlerin birden fazla takımı olabilir.
  • Her takımın 24 saatlik programlama yarışmasında denetleyecek bir progtora sahip olması gerekir.
  • Takım üyeleri problemleri başkalarından yardım almadan çözmeli ve tamamlamalıdır.
 
 

Yarışmanın amacı ve ruhu, öğrenciler için değil, bir problemi çözmek içindir. Proctor olarak hareket eden kişiler, destek seviyesini sınırlamalıdır ve orijinal yazarlık olarak kabul edilebilecek herhangi bir biçimde veya herhangi bir şekilde sunulan haklara sahip olma haklarını veya sahipliklerini mümkün kılacak şekilde katkıda bulunmamalıdır. Hiçbir durumda takımlar adına çalışmayacak veya bireylere izin verilmeyecektir.

Ne kazanabilirim?

Kazanan takım üyeleri, dünyanın herhangi bir yerinde, kendi seçtikleri bir IEEE konferansına masrafları ödenen bir yolculuk alacaklardır. Her bir kazanan takım üyesi için IEEE tarafından, kazananın tercih ettiği büyük metropol havaalanı konferans yerine, konferans kayıt ücretlerine ve standart bir odada üç gece otelde konaklama için her tur için gidiş dönüş otobüs bileti biletleri sağlanacaktır. Bu ödülün maksimum değeri takım başına 10.000 $ ' dır.

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..