Haber

İSG İŞ BUL Kariyer AKADEMİ, sektöre desteğini daha üniversite sıralarından başlatıyor. 

MYO Bursları,DGS Bursları, Lisans Bursları,Yüksek Lisans Bursları ve Doktora burslarından sadece birisine başvuru yapabilirsiniz.

Burs başvuruları 21 Eylül - 21 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

İSG Öğrencileri Burs Programları Başvuruları Başladı

İSG İŞ BUL Kariyer AKADEMİ, sektöre desteğini daha üniversite sıralarından başlatıyor. 

MYO Bursları,DGS Bursları, Lisans Bursları,Yüksek Lisans Bursları ve Doktora burslarından sadece birisine başvuru yapabilirsiniz.

Burs başvuruları 21 Eylül - 21 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

BURS PROGRAMLARI

İSG MYO Bursları
MYO Burs Programı, Meslek Yüksek Okulları, İş Sağlığı ve Güvenliği bölümlerin okuyan ya da yeni kazanmış tüm genç meslektaş adayları bu programa başvurabilir. 

İSG DGS Bursları
DGS Burs Programı, Meslek Yüksek Okulları İş Sağlığı ve Güvenliği bölümlerinden başarı ile mezun olmuş ve DGS ile yine bir İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümüne geçiş yapmayı hak etmiş öğrencilerin başvurabileceği burs programıdır. 

İSG Lisans Bursları
Lisans Burs Programı, Üniversitelerin İş Sağlığı ve Güvenliği bölümlerinde en az ikinci sınıf olmuş ve alt dönem derslerinden başarısız dersi olmayan her genç meslektaş adayı başvurabilir. 

İSG Yüksek Lisans Bursları
Yüksek Lisans Burs Programı, Üniversitelerin İş Sağlığı ve Güvenliği bölümlerinden, Mühendislik bölümlerinden ve/veya bakanlıkça İş Güvenliği Uzmanı olabilirliği mümkün olan bölümlerden mezun olarak herhangi bir DEVLET Üniversitesi Yüksek Lisans programına kabul almış meslektaşların başvurabileceği burs programıdır. 

İSG Doktora Bursları
Doktora Burs Programı, İş Sağlığı ve Güvenliği alanında Yüksek Lisans programını başarı ile tamamlayıp herhangi bir üniversitede İSG DOKTORA Programına kabul almış meslektaşların başvurabileceği burs programıdır. 

Forma eklemeniz gereken dökümanlar:
2017 - 2018 yıl sonu transkripti ( ara sınıflar için) (e-devletten alınabilir)

ÖSYM Sonuç belgesi (yeni sınıflar için) (e-devletten alınabilir)

Tüm aile fertlerinin gösterildiği Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği ( e-devletten alınabilir)

Anne ve babanın gelir durumunu gösteren belgeler ( İşyerinden onaylı maaş bordrosu, emekliler için emekli aylığını gösterir emekli cüzdanı fotokopisi veya aylığı gösterir hesap ekstresi, serbest çalışanlar için gelir vergisi beyannamesinin fotokopisi, geliri olmayanlar ise SGK Müdürlüğü'nden gelirsizlik belgesi.

Bu belgelerin tamamını başvuru esnasında online olarak forma eklemeniz gerekmektedir.

Formu lütfen kendiniz doldurunuz. Başvuru sonucunuzu kimlik numarası ile sorgulayacağınız için forma yazdığınız TC kimlik numarasının doğru olduğundan emin olunuz.

Forma yazmış olduğunuz bilgilerin (Üniversite başarı sırası, aile geliri ve sosyal sorumluluk ile ilgili sorular vb.) doğruluğu ile ilgili bir tutarsızlık tespit edildiği takdirde başvurunuz iptal edilecektir. Lütfen yazdığınız bilgilerin doğruluğundan emin olunuz.

Formda yazılan tüm alanların doldurulması zorunludur. Formu doldururken teknik bir sorun yaşarsanız [email protected] adresinden bize ulaşıp destek alabilirsiniz. 

Detaylar için tıklayınız!

 

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..