Haber

İTÜ Çekirdek Big Bang 2019

İTÜ Çekirdek Big Bang 2019

İTÜ Çekirdek Erken Aşama Kuluçka Merkezi; teknolojik, yenilikçi iş fikirlerine sahip, fikrinin inovatif ve ticari faaliyete dönüştürülebilir olduğuna inanan tüm girişimciler ve start-uplar için en doğru adrestir!

İTÜ Çekirdek ÖnKuluçka Programı’nda eğitimler ve mentor destekleri alır, yatırımcı karşısında sunum yaparsın. Fikrini prototip aşamasına getirebilirsin ya da zaten bir ürünün varsa doğru stratejilerle ürününü ticarileştirir, satış yapar, yatırım alır ve büyüme ivmeni hızla büyütürsün.

HEMEN BAŞVUR!

İTÜ Çekirdek Express Programı ile ürününü ticarileştirmiş ve satış yapmışsan doğru kanallara ve yatırımcılara ulaşırsın!

İTÜ Çekirdek’in 40’ın üzerinden Paydaş Kurumu, 30’un üzerinde Yatırımcı Kurumu ile network’ünü genişletme fırsatı bulursun.

HEMEN BAŞVUR!

Peki bu kadar mı?  Hayır. İTÜ Çekirdek serüvenin bittiğinde en büyük adımı tamamladığını zannedersin ama İTÜ Çekirdek sana daha büyük bir kapı açar: BIG BANG START-UP CHALLENGE!

İTÜ Çekirdek’te eğitim dönemini tamamlayan ve Eğitim Sonu Jürisinden geçen girişimler ya da İTÜ Çekirdek Express girişimleri, Big Bang Start-up Challenge’a katılmaya hak kazanırlar. Girişimcilik ekosisteminin büyük bir ilgiyle katıldığı bu büyük etkinlikte yatırımcı karşısına çıkar, sunum yapar ve yatırım alırsın!

HEMEN BAŞVUR!

Başvuru için tıklayınız!

 

Resim

Resim

Editör / Ece İçmez

 

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..