Haber

İtü Çekirdek'ten B2B Satış ve Pazarlama

İtü Çekirdek'ten B2B Satış ve Pazarlama

Girişimin 7 Büyük Semineri’nden 3.sü olan "B2B Satış ve Pazarlama" 8 Şubat 2018'de Agito CEO’su Emre Omacan, bilgi ve deneyimlerini paylaşacak!

İTÜ Çekirdek yeni döneme Girişimcilik Ekosistemi’nde ihtiyaçları karşılayacak bir seminer dizisi ile başlıyor. Y Combinator ve Stanford University birlikteliğiyle How to Start a Startup adıyla verilen girişimcilik dersinden esinlenerek hazırlanan program 7 başlık altında toplanıyor. Türkiye’de girişimciliğe ilgi duyan herkese, girişimciliğin tüm alanları hakkında bilgi verecek bir kaynak oluşturacak seride, birbirinden iyi konuşmacılar 7 hafta boyunca programa konuk olacaktır.

Bir girişim serüveninde, takımın kurulmasından yatırım süreçlerine kadar girişimcinin ihtiyacı olan tüm konuların işleneceği Girişimin 7 Büyük Semineri'nin üçüncüsü olan "B2B Satış ve Pazarlama" konusunda Agito CEO’su Emre Omacan 8 Şubat'ta bizlerle olacaktır. Bu seminerde sigorta şirketlerinin tüm teknolojik ihtiyaçlarına yanıt vermeyi amaçlayan Agito’nun kurumsal satış konusundaki deneyimlerini, girişimcilerin B2B satış aşamasında neler yapmaları gerektiğini dinleyebilirsiniz.

 

Seminer 8 Şubat Perşembe Günü saat 18:20’de İTÜ ARI Teknokent ARI 3 Binası İTÜ Çekirdek Açık Ofisi'nde gerçekleşecektir.

 

Seminer Dizisi;

 

#1 Girişimciler için Takım Uyumu- Başak Taşpınar Değim/ armut.com (25 Ocak)

#2 Ürün-Pazar Uyumu - Fırat İşbecer/ Monitise (1 Şubat)

#3 B2B Satış ve Pazarlama - Emre Omacan/ Agito (8 Şubat)

#4 B2C Satış ve Pazarlama- Boğaç Göncü/ Sahibinden.com (15 Şubat)

#5 Ölçeklenebilirlik - Hakan Erdoğan/ Iyzico (22 Şubat)

#6 Şirket Kurulumu - Mehmet Okan Arıcan / BTS & Partners (1 Mart)

#7 Yatırım - Enis Hulli/ 500 Startups (8 Mart)

 

 

KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ!

 

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..