Haber

İTÜ Kariyer Zirvesi'19 kayıtları başladı.

İTÜ Kariyer Zirvesi'19 kayıtları başladı

İTÜ Kariyer Zirvesi'19 kayıtları başladı.Açılış töreni basta Rektör Prof. Dr. Mehmet Karaca olmak üzere firma temsilcileri, üniversite yönetimi, değerli akademisyenlerimiz ve öğrencilerimizin katılımı ile gerçekleşmektedir. IKZ’19 Açılış Töreni, 18 Şubat 2019 tarihinde Ayazağa Yerleşkesi Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde 09:00’da “Sağlık Sektöründe Mühendislik ve Biyomedikal’in Kariyeri konulu Ulusal Sağlıkta Kalite Forum’u (USKAF V)” başlangıcından hemen önce düzenlenecektir. Firma temsilcilerine birimimiz tarafından, detaylı programı içeren davet daha sonra gönderilecektir.

Katılanlar...

 İTÜ öğrencileri ile doğrudan, yüz yüze iletişime geçebilirsiniz.

Üniversitemizde Atölye Çalışmaları (Workshop), Örnek Olay Çalışmaları (Case Study), Mülakatlar (Interview) ve Çay Saati (Tea & Talk) etkinlikleri düzenleyebilirsiniz.

Geleceğin iş dünyasının yetkin mühendisleri arasında marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

Öğretim Üyelerimiz ile tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

IKZ’19 basılı ve dijital tanıtım materyallerinde yer alarak tanıtım fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

18-19 Şubat 2019 ‘da gerçekleşecek olan “Sağlık Sektöründe Mühendislik ve Biyomedikal konulu Ulusal Sağlıkta Kalite Forum 2019’a (USKAF V)” ve 19 Şubat 2019’da gerçekleşecek olan “Dijital Çağda Kariyer ve Yetenek Kongresi” ne indirimli katılma şansı yakalayabilirsiniz.

Detaylar için tıklayınız!

 

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..