Haber

İzmir Bakırçay Üniversitesi Erasmus+ Öğrenci Hareketliliği Başlıyor

İzmir Bakırçay Üniversitesi Erasmus+ Öğrenci Hareketliliği Başlıyor

İzmir Bakırçay Üniversitesi Erasmus+ Öğrenci Hareketliliği Başlıyor. İzmir Bakırçay Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Değişim Programları Koordinatörlüğü tarafından Erasmus+ Programı kapsamında 2020-2021 akademik yılı Öğrenci Öğrenim Hareketliliği çerçevesinde Üniversitemizden hareketliliğe katılmak isteyen öğrencilerimize duyurulmak üzere hazırlanan ilan metni aşağıda sunulmuştur. Söz konusu ilan Eylül 2020 - Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek faaliyetleri kapsamaktadır.

Bilgilendirme Toplantısı:  26 Şubat 2020 Saat: 13.00  Yer: Konferans salonu 

Başvuru Tarihleri:  2-17 Mart 2020

Başvuru Koşulları:Erasmus+ programına başvuracak öğrencilerin aşağıdaki şartları sağlaması gerekir:

1. Üniversitede kayıtlı öğrenci olması,

2. Başvuru sırasında kayıtlı olduğu önlisans, lisans ve lisansüstü programının en az ilk yarıyılını tamamlamış olması, (İngilizce hazırlık ve bilimsel hazırlık öğrencileri başvuramaz)

3. Lisans ve önlisans öğrencilerinin programa başvurdukları son yarıyılda genel not ortalamasının en az 2.20/4.00, lisansüstü öğrencilerinin ise en az 2.50/4.00 olması,

4. İzmir Bakırçay Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu tarafından yapılacak olan İngilizce sınavından veya ÖSYM tarafından eşdeğerliliği kabul edilen bir sınavdan en az 60 puan alması,

5. Erasmus+ programı kapsamında kurumlar arasında imzalanmış olan anlaşmalarda belirtilen dil yeterliği, not ortalaması ve benzeri ek koşulları sağlaması!

Detaylar için tıklayınız!

Resim

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..