Haber

İzmir Girişimcilik Zirvesi 2019

İzmir Girişimcilik Zirvesi 2019

“İzmir Girişimcilik Zirvesi 2019” etkinliğinde Samumed Kurucusu Osman Kibar, Eczacıbaşı ve Zorlu Yönetim Kurulu Üyesi, TÜSİAD Silikon Vadisi Ağı Başkanı Ayşegül İldeniz başarı hikayelerini paylaşacak ve ardından etkinlik piyanist bestekar Fazıl Say’ın konseri ile devam edecektir. 

İzmir doğumlu olan Osman Kibar’ın kurduğu Samumed, biyoteknoloji alanında faaliyet gösteren, yaşlanmayı yavaşlatması, hatta tersine çevirmesi konularındaki çalışmalar ile tanınan bir girişim olup Business Insider tarafından dünyanın en yüksek şirket değerlemeleri liginde gösterilmektedir.

Yine bir İzmirli olan Ayşegül İldeniz, Silikon Vadisi’nde inovasyon, nesnelerin interneti, dijital dönüşüm üzerine çalışmalar yapmış, teknolojinin bilinmediği ülkelerde teknolojinin yaygınlaşması için çalışmalar yürütmüştür. 

Piyanist bestekar Fazıl Say ise; beş kıtada etkinliklerini sürdürmekte olan, günümüzün önde gelen şef ve orkestralarının eşliğinde konserler veren, uluslararası düzeyde resitaller sunan bir müzik dehasıdır.

Tarih:  16 Temmuz 2019 Salı

Saat:  16.00-21.00 saatleri 

Yer:  İzmir Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde

 

LCV: Etkinliğimize kayıt olmak için www.izto.org.tr/tr/girisimcilikzirvesi linkinde yer alan formu doldurmanızı rica ederiz.

Bilgi için: Etkinliğimize yönelik bilgi ve sorularınız için 498 41 48 ve 498 46 18 numaralı telefonları arayabilir veya [email protected]adresine e-posta gönderebilirsiniz.

İzmir Girişimcilik Zirvesi 2019 ile ilgili görsel sonucu

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..