Haber

MEF Üniversitesi'nde İnşaat Proje Yönetimi YL Programı

MEF Üniversitesi'nde İnşaat Proje Yönetimi YL Programı

MEF Üniversitesi'nde İnşaat Proje Yönetimi YL Programı 2019 - 2020 Bahar dönemi başvuruları 2 Aralık 2019 - 6 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

İnşaat Proje Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Programı

Günümüzde inşaat projeleri dahilinde yasal yükümlülükler, maliyetler, mevcut kaynakların kullanımı, çevresel etkiler ve sürdürülebilirlik gibi birçok konu ön plana çıkmaktadır. Bu süreçte rekabet üstünlüğü yakalanması ve belirlenen stratejik hedefler doğrultusunda başarılı olabilmek için yatırımcıya fizibilite, ihale, inşaat ve devir - teslim aşamalarında teknik destek ve danışmanlık sağlayacak girişimci bir proje yönetim ekibi gerekmektedir. Proje yönetim ekibinin bilgi ve yeteneklerini mümkün olan en yüksek düzeyde kullanabilmesi önemlidir. Ancak böylelikle, bir inşaat projesinin zamanında, belirlenen bütçe dahilinde ve şartnamelere uygun olarak tamamlanması sağlanabilir.   
 
"Proje Yönetimi" inşaat sektöründe bu kadar önem arz ederken, ülkemizde bu konuda üniversitelerin donanımlı elemanlar yetiştirmesi, piyasadaki uzman açığının kapanmasına büyük katkı sağlayacaktır.
 
Bu programda Avrupa ve uluslararası inşaat sektörünü anlayabilen, yüksek düzeyli yönetim ve teknik uzmanlığa sahip profesyonelleri yetiştirmek esas amaçtır. 

Başvuru formu için tıklayınız!

 

Resim

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..