Haber

Microsoft Azure Eğitimi

Microsoft Azure Eğitimi

Kadir Has Üniversitesi'nde Microsoft TR işbirliği ile gerçekleşecek Microsoft Azure Eğitimi 8-9 Şubat’ta Cibali Kampüsü'nde.

Program AZ-900T01-A: Microsoft Azure Temelleri

Bu program , bulut hizmetleri hakkında temel düzeyde bilgi ve bu hizmetlerin Microsoft Azure ile nasıl sağlandığını sağlayacaktır. Program, ileri Microsoft Azure veya Microsoft bulut hizmetleri eğitimi almadan önce bulut hizmetleri ve Microsoft Azure hakkında bilgi edinmede isteğe bağlı ilk adım olarak atılabilir.

Program, genel bulut bilişim kavramlarının yanı sıra Genel, Özel ve Hibrit(Karma) bulut ve Hizmet Olarak Altyapı (IaaS), Hizmet Olarak Platform (PaaS) ve Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) gibi genel bulut bilişim modelleri ve hizmetlerini kapsayacaktır.

Güvenlik, gizlilik, uyumluluk ve güven ile ilgili anahtar Azure destek hizmetlerinin yanı sıra bazı temel Azure hizmetlerini ve çözümlerini de kapsayacaktır. Sonunda Azure ile kullanılabilir fiyatlandırma ve destek hizmetlerini kapsayacak.

Hedef Kitle Profili

Bu programı almak için herhangi bir önkoşul bulunmamaktadır. Microsoft Azure hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkese yöneliktir.

Başvuru için tıklayınız!

Resim

Editör / Ece İçmez

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..