Haber

MSÜ Deniz Harp Okulu 3'üncü Sınıfına Üniversitelerin 3'üncü ve 4'üncü Sınıflarından Öğrenci Alımı gerçekleştirilecek.

MSÜ Deniz Harp Okuluna Üniversite öğrencisi alımı

MSÜ Deniz Harp Okulu 3'üncü Sınıfına Üniversitelerin 3'üncü ve 4'üncü Sınıflarından Öğrenci Alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru Tarihleri : 18 Ekim - 19 Kasım 2018

 ADAYLARIN DİKKATİNE

 

1. Üniversitelerin kılavuzda belirtilen lisans programlarından, Deniz Harp Okulunun 3. sınıfına (hâlihazırda üçüncü ve dördüncü sınıfta okuyan öğrencilerden) 2018-2019 eğitim öğretim yılı 2. yarıyılından başlamak üzere öğrenim görmek için erkek öğrenci alınacaktır.

2. Adaylar başvuru esnasında, öğrenim gördükleri üniversitelerden alacakları Öğrenim Belgesini (Transkript) pdf formatında tarattıktan sonra başvuru ekranındaki eğitim bilgisi bölümünde bulunan  Transkript yükleme  butonunu kullanarak yükleyecektir. Adaylar, belgenin uygun ve okunaklı şekilde yüklendiğinin kontrolünü  Transkript görüntüle  butonuna basarak yapacaktır. Öğrenim Belgesini (Transkript) okunaklı ve eksiksiz yüklemeyen adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

3. Başvuru, seçim aşamaları ve seçim aşamaları sonrası işlemlere ait kurallar kılavuzda açıklanmıştır.

4. Kılavuzda yer alan kurallar, kılavuzun yayın tarihinden sonra yasama, yürütme ve yargı organları ile Milli Savunma Bakanlığı ve Milli Savunma Üniversitesi Rektörlüğü tarafından gerekli görüldüğü takdirde değiştirilebilir.

5. Kılavuzda yer alan bilgi ve duyurular hiçbir gerçek ve tüzel kişiye mali ve hukuki anlamda kazanılmış hak doğurmaz. Başvuru sahipleri bu durumu önceden kabul etmiş sayılır. Bu ve benzeri durumlarda izlenecek yol, Milli Savunma Bakanlığı ile koordineli olarak Milli Savunma Üniversitesi Rektörlüğü tarafından belirlenir ve kamuoyuna internet aracılığı ile duyurulur. Bu nedenle adayların Milli Savunma Bakanlığı internet sayfasını sık sık kontrol etmeleri yararlarına olacaktır.

6. Temin faaliyetleri süresince her türlü resmi duyuru ve bilgilendirme https://personeltemin.msb.gov.tr internet adresinden yapılacaktır. Adaylara yapılacak çağrılarda adayların beyan ettikleri cep telefonu numaralarına kısa mesajla bilgilendirme yapılacağından, adayların iletişim numaralarını güncellemeleri önem taşımaktadır.

Başvuru kılavuzuna ulaşmak için tıklayınız.

 

Başvuru kılavuzu özet bilgi notuna ulaşmak için tıklayınız.

 

Başvuru yapmak için tıklayınız.

Bu haber ile alakalı daha fazla bilgi almak için e-mail adresinizi yazabilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

Yorumlar 0

    Giriş Yapın! Yorum yapmak için giriş yapın..